Wpis z mikrobloga

#pytanie
Zablokowałem nr który ciągle wysyła mi SMS że mam ustawowy obowiązek zainstalowania aplikacji kwarantanna. Wiem że kara może wynosić 5000zł ale #!$%@?, chodzi mi o to czy policmajstry mogą se #!$%@?ć mi na chatę jak śpię? Bo ostatnia pani z komendy zadzwoniła, na szczęście byłem w miarę obudzony ale w półśnie jestem wredny i nie chciałbym mieć nieprzyjemności D: Nie pamiętam co mówiłem wtedy ;__;
  • 13
nie masz obowiązku posiadania telefonu, wyłącz i włóż do szuflady


@szuleer: To nie odpowiada na pytanie, czy policja może mi #!$%@?ć na chate XD

nie mam smartfona! a jak dzwoni przed ryjem to zapytaj czy to przeszukanie? On w notatce to napisze i przyjdą śledczy i dalej wiesz co mówić...


@Piskariota: Sprytne, ale tylko w internecie, w normalnych warunkach nie ma takiej możliwości :D Miałem do czynienia z policją, po
jak się nie ma smartfona to trzeba im jakiś świstek dostarczyć XDDD chore


@squirrel666: Nieprawda, świstek wyłącznie na polecenie Pana lekarza, który zbiera wydzielinę i to raczej jeśli nie jest pewny tożsamości pacjenta. Wszystko na IKP generalnie (jak nie, to tel), ale ja tam nie mam konta bo generalnie jestem zdrowy jak koń, nawet #!$%@? COVID-19 może mnie pocałować w czambuł. Czuję się dobrze, po prostu jestem chory na COVID-19 i
@ciocia_spod_lobza: "Jeżeli ktoś ma urządzenie, które nie współpracuje z aplikacją lub w ogóle nie posiada urządzenia mobilnego jest z tego obowiązku zwolniony. Mówi o tym ust. 2 tego artykułu: „Obowiązek zainstalowania i używania oprogramowania, o którym mowa w ust. 1, nie dotyczy osoby z dysfunkcją wzroku (niewidzącej lub niedowidzącej), osoby, która złożyła oświadczenie, że nie jest abonentem lub użytkownikiem sieci telekomunikacyjnej lub nie posiada urządzenia mobilnego umożliwiającego zainstalowanie tego oprogramowania." z
Nic nie zrobią, też zablokowałem numer o tej gównoapce do inwigilacji. Codziennie o tych samych godzinach raz dziennie przyjeżdżała policja i machałem im z okna se jestem na chacie, zawsze bardzo mili ;) Nie pytali dlaczego nie instaluje aplikacji. Tylko czy czegoś potrzebuje i czy wszystko w porządku.
Nic nie zrobią, też zablokowałem numer o tej gównoapce do inwigilacji. Codziennie o tych samych godzinach raz dziennie przyjeżdżała policja i machałem im z okna se jestem na chacie, zawsze bardzo mili ;) Nie pytali dlaczego nie instaluje aplikacji. Tylko czy czegoś potrzebuje i czy wszystko w porządku.


@Hehenry: Masz wtyki w jakiejś partii? XD Do Ciebie przyjeżdżali, do mnie dzwonili :D Może jest różnica :D Do teraz 3 razy dzwonili
@ciocia_spod_lobza Jakbym miał wtyki to by nie przyjeżdżali wcale i nie miałbym kwarantanny ;D. Mieszkam w większym mieście więc myślę ,że mieli po drodze ;p. Raz jak stałem przy płocie z sąsiadem, przy chodniki przyjechali (mówię o kurka, będzie buba) zapytali o to co zwykle "jak się czuje, czy wszystko w porządku, coś potrzeba?" I odjeżdżali. Zero spiny
@Hehenry: Z tą partią to był żart, serio :D Sam znam osobiście posła na Sejm z PiS, obecnego który tam siedzi i bąki zbija, spierdox. Ale nic na niego nikt nie ma obecnie, nawet w faktach tvn nic na niego nie mieli do dzisiaj. Może będą mieli za jakiś czas ¯\(ツ)_/¯ Jednak nadal to słaby sposób na podkopanie autorytetu PiS ¯\(ツ)_/¯