Wpis z mikrobloga

Na Mirko najbardziej lubię wpisy, w których ktoś woła za rok ( ͡° ͜ʖ ͡°) W związku z tym, organizuję kapsułę czasu (TYLKO JANKESI [banan niech se zrobi swoją jak ma ochotę]) i zawołam za rok (05.03.2022) KOMENTUJĄCYCH ten wpis zgodnie z zasadami. To ważne, nie zawołam PLUSUJĄCYCH.

Zasady:
W komentarzu podajemy max 2 spółki, które mamy na minusie i ile, w które wierzymy z informacją do kiedy holdujemy. Nie ważne, czy to są spółki lekko na minus czy mocno. Piszemy o tych, w które wierzymy.

Wzór:
{symbol spółki} - {procent w plecy} - {holduję do [dowolna treść, komentarz, opis}

Zaczynam:
$WISH - 25,79% - mocno wierzę w sprzedaż tych chińskich cudów, na dzień dzisiejszy planuję sprzedać przy kursie $100. Spodziewam się go w ciągu 3 lat.
$WOOF - 27% - holduje do $40. Mają nowego CEO, jest doświadczonym gościem. Liczę, że wyciągnie tę spółkę do góry. Mój up w tę spółkę nie ma to związku z CHWY.

#gielda
evilonep - Na Mirko najbardziej lubię wpisy, w których ktoś woła za rok ( ͡° ͜ʖ ͡°) W...

źródło: comment_1614972354qVpKaCjULRrrYr91wF4ggO.jpg

Pobierz
  • 18
@evilonep:
$BB -39.02% - obecna cena to 9.30$, wierzę na 30$ do 1.5 roku
$nio -0.70% - byłem prawie 80% na plus, licze na ostre odbicie. Obecna cena to 36,77. Liczę na przebicie 80$ do końca roku
$pltr -21,72% - obecna cena to 23.26. Palantir to wiadomo że long i obstawiam że wciągu roku przebije 50$/
Pis joł
@evilonep:
pierwszy nie z USA ale muszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
TUI +97%, mam zamiar trzymać 2-3 lata. (plus dźwignie na minusie więc się liczy?, mam nadzieję, że za rok będę je miło wspominał)

NCLH -35% dźwignia, usuwam jak będzie ładny plus. Jeśli będzie.

Obie z turystyki, w jej powrót wierzę bardziej niż w elektryki i inne popularne akcje.
@evilonep A też się udzielę. $CRSR - 7.3% na czerwono, aktualnie 31.84 USD. Portfolio finansowe z bardzo fajną poduchą, podejrzewam że prognozę wzrostu 10% w przyszłym roku zmiażdżą. Holduje do 55 USD. $SENS - 30.22% w dupie. Z wypłatą zwiększę pozycję, bo jest teraz świetna cena. Za pół roku wyjdzie ich nowy produkt do CGM, rozwinięcie istniejącego, i zgarną Dexcom spory kawał torta. Za rok cena w okolicach 7 USD, ale holduje
@evilonep

NIO obecnie -8% - trzymam ile wlezie - dostało po dupie pociągnięte przez teslę i raport, ale ma to potencjał

BCRX -2% - jak najdłużej - wszystko z med i bio w nazwie jest chwytliwe