Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie rozumiem fenomenu wk czterech dziwnych typów i giga cringowych produkuje jakieś ciuchy których bym nie założył nawet jakbym dostawał za darmo a ludzie ich lubią i jeszcze to kupują I to ja jestem #!$%@?ęty ?!?!?
#famemma
  • 11
  • Odpowiedz
@adam42781: A ja jako że lubię dostrzegać dobre strony hejtownych ludzi napisze tylko, że byli oni(saker z owcą przede wszystkim) jednymi z pierwszych znanych fit youtuberow którzy pokazywali ludziom prawidłową technikę wykonywania złożonych ćwiczeń.

Nic w sumie do nich nie mam, nie wiem czy walą towar czy nie, pewnie nigdy się nie dowiem, za samo promowanie sportu wśród dzieciaków mają u mnie plus.
  • Odpowiedz
@adam42781: w sumie słusznie, ty im nic nie zarzuciłeś, ale zawsze przy podniesieniu tematu wk jest lawina komentarzy o tym jak to jadą na trenbolonach, oszukują gówniarzy itd.

Też bym ich ciuchów nie kupił, dziwnie bym się czuł jako prawie 30 letni chłop popierdzielac w koszulce z dzikiem( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ja od zawsze taki byłem: mając 15-20 lat gdy było apogeum moday na wszelkiego rodzaju
  • Odpowiedz