Wpis z mikrobloga

Właśnie ostatnio o tym myślałem. Czy to się wyświetla tylko subskrybentom?


@koroluk: nie sądzę. Subskrybuję mało kanałów i regularnie widzę posty i ankiety z kanałów nieznanych, z których nic nie obejrzałem, a które robią minimalnie podobny content.
  • Odpowiedz
Nie musi, bo już mu sam to robisz. Najwięcej atencji otrzymuje od właśnie takich zjebów, którzy o nim piszą na lewo i prawo, jaki to on nie jest nielubiany. Nie masz przypadkiem syndromu sztokholmskiego?

@mastergame1311: o wreszcie ktoś podjął rękawice. Ale co ty, adwokat, sam zainteresowany nie jest w stanie się wyfaflunić? Sam obronić? W sumie czekałem na komentarz o "prawackich fantazjach", blisko było. Mam ogromną bekę z tego kółka
  • Odpowiedz
@Katsukyun: gdybyś chociaż zajrzał na mój profil, to zauważyłbyś że nie napisałem jeszcze żadnego komentarza przedstawiającego moje poglądy, ale ja wiem, to jest dla was za trudne - lepiej rzucać gównem i mieć nadzieję że coś się przylepi. Jak małpy. Nie uderzam w opinie przedstawiane przez to kółeczko tylko sposób ich przedstawiania, gdzie bez manipulacji nie mieliby prawa istnieć. Prawda broni się sama. A ty mnie już zaszufladkowałeś, po dwóch
  • Odpowiedz
gdybyś chociaż zajrzał na mój profil, to zauważyłbyś że nie napisałem jeszcze żadnego komentarza przedstawiającego moje poglądy, ale ja wiem, to jest dla was za trudne - lepiej rzucać gównem i mieć nadzieję że coś się przylepi


@login-jest-zajety: Każdy atak na kogoś o lewicowych poglądach jest z samego założenia zły.

Nie uderzam w opinie przedstawiane przez to kółeczko tylko sposób ich przedstawiania, gdzie bez manipulacji nie mieliby prawa istnieć. Prawda broni się
  • Odpowiedz
Jestem męską prostytutką i już dawno opuściłem rodzinne gniazdo.


@Katsukyun: najzabawniejsze w tym wszystkim jest to że faktycznie możesz pisać prawdę a nie trollować. xD Jeśli czujesz się komfortowo z tym, że nie da się tego odróżnić - wszystko w porządku, nie mamy o czym rozmawiać. Każdy sobie radzi jak potrafi.
  • Odpowiedz