Wpis z mikrobloga

mirki na co śmiesznego lub fajnego można wydać 1% z pitu?

Bo kurde jak na razie to znalazłem same rzeczy które w ogóle mnie nie interesują i nie dotyczą. Na zwierzęta nie dam bo zwierząt nie mam. Na dzieci nie dam bo dzieci nie mam i nie chce mieć - w ogóle dzieciaki powinny nie istnieć według mnie. Nie wiem po co płodzić dzieciaka? Żeby żył w tym kraju gównem płynącym? W tym chlewie z dykty? Mam skazywać swoje dziecko na niewolnicze życie w męczarniach? Potencjalnie skazałbym swoje dziecko na samobójstwo. Bo jestem przekonany że za 5-10 lat będzie fala samobójstw. Pisowskie osły myślały że jak rzucą 500 złotych to nagle cała polska zacznie rodzić i będzie miał kto zarabiać na nasze emerytury. Otóż nie! Tydzień temu czytałem raport z urodzeń w moim mieście. Z roku na rok maleje coraz bardziej. W tych rocznikach do miejskiego przedszkola chodzi 210 dzieci z jednego rocznika (5 latki). Jest jedno przedszkole miejskie bo to małe miasteczko. W 2020 roku urodziło się UWAGA 115 DZIECI W MOIM MIASTECZKU XD Czyli za 5 lat w przedszkolu miejskim (O ILE WSZYSTKIE TE DZIECI PÓJDA DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO - BO JEST JESZCZE JEDNO PRYWATNE) będzie 115 dzieci, połowa mniej niż teraz(a jest to założenie optymistyczne). Nauczycielki czeka redukcja etatów, nadchodzi bezrobocie, a przyszłość wygląda tragicznie. Nic więc dziwnego że normalne osoby NIE CHCĄ rodzić dzieci bo nie chcą ich skazywać na życie niewolnicze. Dzieci które urodziły się w ostatnich latach TO DZIECI PATUSIARSKIE Z RODZIN PATOLOGICZNYCH, KTÓRE RZUCIŁY SIĘ PO ZGNIŁE MIĘSO NA ZIEMI W POSTACI 500zł KTÓRE PRZEZ TO ŻE ZACZĘLI JE ROZDAWAĆ JEST TERAZ NIC NIE WARTE!!! Zatem dzięki temu wszystkiemu mamy nie dość że mało dzieci (bo nikt normalny nie spłodzi w tych czasach potomka - chyba że chce żeby jego dziecko żyło nieszczęśliwe i popełniło samobójstwo) to do tego mamy dzieci samych patusów, które #!$%@?ą nam świat. Zapamiętajcie moje słowa i przeczytajcie sobie to za 40 lat. Mam nadzieję że mnie już wtedy nie będzie.

Zatem jak macie jakieś fajne rzeczy do przekazania 1% pitu to podrzućcie. :)

#pit #podatki #500plus #polityka #to #nie #pasta
  • 6
@Dante27: właśnie chyba tak się nie da bo chciałem z kumplem z roboty zrobić tak że ja mu daję mój 1% a on mi swój xD Ale tak się nie da bo to trzeba jakieś krs czy fundacje mieć czy coś ?