Wpis z mikrobloga

#kilofyirewolwery #kir3lowcysynakolezankitwojejmamy

- Od teraz pełnimy cyklicznie warty. Nie ma już miejsca na jakikolwiek błąd, jesteśmy zbyt blisko sukcesu. - powiedział Gregory, leżąc na wozie.
Henry Schtahter zajmował się jego ranami. Obok leżał związany i zakneblowany Henry Dodge, który chyba stracił nadzieję na jakikolwiek ratunek. Ostatnia próba wykazała, że jego ludzie to banda idiotów, a jedyny powód dla którego ich banda jako tako działała było jego dowództwo.
Przez knebel, nie mógł nawet splunąć ze złością.
Inżynierowie Theodor i Billy zajęli się naprawą kartamdżownicy. Robili to w trakcie krótkich postojów, aby nie opóźniać marszu, ale na szczęście usterka okazała się niezbyt skomplikowana i broń wróciła do swojej pierwotnej funkcjonalności.
- Powinniśmy to opatentować. Wiesz, tak jak sir Gatling. Tylko, że nasza broń jest o wiele lepsza!
- Dobra, na przyjemności będzie jeszcze czas, pomóż mi z tym wozem jeszcze. - Thed był zdeterminowany poprawić stan “pojazdu”. Chociaż słońce już powoli zachodziło, zdecydował się wzmocnić konstrukcję wozu. Być może obawiał się kolejnych ataków, a na otwartej prerii, taki wóz mógł się okazać jedyną sensowną osłoną przed ostrzałem, dlatego też wolał upewnić się, że będzie on osłoną skuteczną.
- Kurła świecisz mi czy sobie! - pracowali do późnej godziny, ale efekt okazał się całkiem zadowalający. W ten sposób powstał pierwszy para-pancerny wóz na ziemiach Louis Colony od czasów karlego cyrku.

- Jak myślisz, kim mógł być ten facet, którego widzieliśmy dzisiaj na horyzoncie?
- Nie mam pojęcia, ale musimy przyjmować najgorszy wariant, że to jeden z ludzi Dodge’a - powiedział Gragory szeptem, aby Henry ich nie słyszał. - Dlatego wystawiamy teraz warty i oglądamy każdy kamień dwa razy. Wcześniej mieliśmy szczęście, drugi raz nie możemy popełnić błędu i dać się zaskoczyć.
- To nie było szczęście, tylko doskonała kartamdźownica, czy jak oni to nazwali.
- Szczęście to było, że ona w ogóle zaczęła działać, ale masz rację. Dobrze, że ją mieliśmy.
- Daleko jeszcze do tego fortu?
- Jutro powinniśmy tam dotrzeć...

***
Kartamdżownica ponownie 25% szans na zablokowanie się.
Wóż ulepszony (ale nie wygląda dokładnie jak na załączonym obrazku xd jest trochę uboższy)

@HeroesIV +6 siły
@Awerege
@BQP
@Gdanio
@Onde +3 siły
@SirSherwood +4 siły
@MatematycznyPlomien +2 siły

Deklaracje na discordzie.
Czas na podjęcie decyzji: podam na disco
Akumulat - #kilofyirewolwery #kir3lowcysynakolezankitwojejmamy

- Od teraz pełnimy ...

źródło: comment_16149264049NhxGjqDCBX2z2iiH7skkC.jpg

Pobierz