Wpis z mikrobloga

#oszukujo #afera
Od roku cda.pl sciaga mi pieniadze z konta, bez mojej wiedzy. Wlasnie sie zorientowalem, ze od roku place £5 za konto p
remium. Nawet nie wiedzialem, ze mam tam konto. Ale sprawdzilem. Ewidentnie mam konto premium, musialem kiedys je zalozyc, zapewne zaplacilem jednorazowo, ale NA BANK nie zamawialem subskrybcji. W ustawieniach mojego konta bankowego nie widze zadnej dyspozycji comisiecznych przelewow. Wszedlem wiec na swoje konto na cda.pl i rowniez nie widze ze mam taka opcje. Widze tylko, ze mm aaktywne konto i ze moge przedluzyc na kolejny miesiac. (Po co mam przedluzac skoro i tak pewnie znowu automatycznie przedluzy mi za miesiac). Jestem wkurzony, wydalem na to juz z £50 nawet nie wiedzac. Jak tylko otworza infolinie dzwonie do banku i wyjasniam, maja mi to wylaczyc. Zastanawiam sie czy moge odzyskac pieniadze, ktore zostaly wplacone bez mojej wiedzy.
  • 23
@mamut2000: https://www.cda.pl/usunpremium

Możesz aktywować CDA Premium na 14 dni za darmo przy pomocy karty płatniczej Visa lub Master Card. Jeśli przykładowo w 13 dniu stwierdzisz, że usługa nie przypadła ci do gustu, możesz zrezygnować jednym kliknięciem myszki w swoim profilu.


Darmowe traile z subem po trailu to nic nowego.
r.....w - @mamut2000: https://www.cda.pl/usunpremium

 Możesz aktywować CDA Premium ...

źródło: comment_1614909697ZAGoirV1Mgq2vZhRMjF3ay.jpg

Pobierz
@moods: Jak logowałem się z użyciem Apple ID to zaczęły się schody. Aplikacja zaczęła sypać błędami, a losowo dobrany nick i adres e-mail nie pozwalały na odzyskanie hasła. Wtedy faktycznie musiałem przejść przez milion ekranów kończąc z dwoma równoległymi kontami (na szczęście z jedną subskrypcją).
@mamut2000: ja tak hbogo kupilem i zostało. Ale mi akurat pasuje, czasem coś obejrzę. Eurosport player też w promce mam ale tu już ustawiłem sobie budzik w telefonie, żeby anulować. Normalna praktyka - a czasem przelew tak wygląda, że się nie zorientujesz za co to jest
@mamut2000: ale to pod kamieniem żyjesz, ze nie wiesz, ze takich stron i praktyk jest tyle, ze to norma? Tam gdzie chcą twoją kartę, tam po okresie próbnym zaczną z niej ściagać. Standard, trzeba sobie zapisywac kiedy odsubować, albo nie aktywować triali w ogóle.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mamut2000: każda subskrypcja która wymaga od Ciebie podania karty powinna w głowie zapalić lampkę, że może się co miesiąc odnawiać. Spotify, Netflix, Amazon Prime, Allegro Smart - wszyscy tak działają.