Wpis z mikrobloga

jak każdy będzie miał kąkuter to informatycy nie będą potrzebni - tak myślałem mając 18 lat. X lat minęło i jakże się myliłem. Debilizm się szerzy a ludzie dalej nie szyfrują dysku, nie robią backupu i instalują M1crosoft W0rd 2020 Free ze strony Microsoft1.cc/office. Wy to jednak debile jesteście. Nie wspominam o hasłach typu Qwerty / 123456 albo o kluczu sprzętowym... A CO TO JEEEEST? Gowno. Idź grać w pasjansa i fejsbuczek. ( _)

#takaprawda #bekazpodludzi #informatyka #it #heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 24
@CarlVonVogel: To spoko ze talent, idź wyżej chłopie ale na #!$%@? takie wysrywy piszesz, ze beka z podludzi? Może masz talent ale po prostu bucem jesteś zarozumiałym ¯_(ツ)_/¯ nie każdy jest informatycznie zaawansowany. A przynajmniej nikt starszy.
@CarlVonVogel: ludzie to debile. Daj sobie spokój. Kiedyś myślałem o wolności, o tym że rządzący co chwila planują odebranie nam swobód i bardzo mnie to ruszało. Teraz mam to gdzieś. Jakoś się tu jeszcze trochę przemęczę, potem umrę bezpotomnie a ludzkości nic już nie uratuje, a my jako robaki nic z tym nie zrobimy. Jedyne co można zrobić to wziąć miskę popcornu i przyglądać się tej tragi komedii.