Wpis z mikrobloga

Jak wyjaśniłem innego użytkownika. Tak kibicuje Obu zawodnikom ale ustalmy fakty

Adensaya to
1.Świetny kickboxer
2.Genialny strateg

Nie wierzę że ktoś z takim talentem i umiejętnościami nie siedzi z najlepszymi od lat nad swoim parterem i go nie trenuje.Pamiętajmy że z niebieskiego na purpurę awansował w przeciągu 2 lat. Jego całe treningi pod MMA i to czego głównie musiał się nauczyć to właśnie parter i obalanie.To że z tego nie korzysta bo nie musi to nie znaczy że jest w tym kieski.Tylko sparingpartnerzy znaja jego umiejętności a nie wyciekł jeszcze żaden film jak ktoś go poddaje lub bawi się nim w parterze.
#ufc #ksw #mma
  • 9
@Plecakowicz: Ale go wyjaśniłeś xDDD z niebieskiego na purpure w 2 lata xD no kozak w #!$%@?.

Nie skreślaj tak łatwo Błachowicza, podczas walki będzie ok 10kg cięższy, adesanya ma wnieść podobno ok 90kg. Janek do 93 zbija więc w dniu walki nabierze wody ponownie.

Klatka w apex jest mniejsza w porównaniu do standardowego oktagonu o 44% - adesanya nie będzie miał dużo miejsca żeby uciekać.

Nie wierzę że Janek chociaż
@Jasik123:
"z niebieskiego na purpure w 2 lata xD no kozak w #!$%@?." - Trenowałeś kiedyś coś? Skok z niebieskiego na purpurę to zazwyczaj czas w okolicy 4 lat dla zwykłego zjadacza chleba.W 2 lata przy dobrych wiatrach robi się niebieski chyba że masz klub który daje pasy komu chcę.

"Nie skreślaj tak łatwo Błachowicza" - Nie skreślam ale nie byłbym kosmicznie zaskoczony jak walkę przez poddanie wygra Israel. O jego
@Plecakowicz są filmiki z jego kulanek w Atosie to szału nie ma.
Z niebieskiego na purpurę w 2-2,5 roku w większości klubów dostaniesz promocję przy regularnym chodzeniu na zajęcia i bycie w miarę ogarniętym.
@CichySzelestOka: Ale ty wiesz, ze Musumeci trenuje od 4 r.ż a to, że dostał niebieski tak późno wynika tylko z zasad nadawania pasów w bjj (minimalny wiek niebieskiego pasa - 16 minimalny wiek czarnego pasa - 18)?
@Plecakowicz: wyjaśniłeś chłopie to tylko siebie i swoją wiedzę na temat sportów walki. Już Ci tu napisali o poddaniach Janka. Ja Ci jeszcze napiszę o pasach BJJ. Zwykły koleś jest w stanie w rok dojść z niebieskiego na purpure, w miarę regularnie trenując. I to nie żadna nowość. Trenowałbyś kiedyś BJJ miałbyś o tym pojęcie. Ale przejrzałem Twoje wpisy i już wiem skąd te gówno-wpisy. Jak się śledzi famemma to za