Wpis z mikrobloga

Hej mam problem z panelami. Otóż po prawie roku po montażu panele wypieły się / skurczyły na krótszym boku. Nie mam dylatacji na dlugosci 14m tak jak na zdjeciu. Czy ktoś kto ma wiedze na temat paneli jest w stanie mi powiedzieć czy przez to mogą mi odrzucić reklamacje paneli?

Zdjecie jednej z kilku szczelin w komentarzu

#panelepodlogowe #panele #remontujzwykopem #remont #pytanie #pytaniedoeksperta
Strzalka - Hej mam problem z panelami. Otóż po prawie roku po montażu panele wypieły ...

źródło: comment_1614872433N8Mh0Y4iApGGaUr2dVlhml.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Strzalka na penwo odrzucą. Brak dylatacji poprawia efekt wizualny, ale na własną odpowiedzialność niestety. U siebie też robiłem bez całe mieszkanie, chociaż najdłuższy kawałek ma 10m około i już po pół roku też szpara w jednym miejscu.

Może dobijakiem da radę jak zlecisz Pudzianowi
  • Odpowiedz
@Strzalka: I jak tam sprawa z podłogą? dobijałeś czy zgłosiłeś reklamację? Pamiętam jak wrzucałeś zdjęcia korytarza, sam pod jednym wpisem pytałem o panele bo brałem te same pod uwagę - w końcu kupiłem grubsze. I też mam ten sam problem teraz - zrobiło mi się trochę szpar. Nie tak duże jak twoje (karty nie wcisnę) ale są. Z tego co widziałem to efekt tego że kładzione w lecie gdy wilgotność jest
  • Odpowiedz
@thewickerman88: napisalem maila, na protokole ze chce bez dylatacji i elo po gwarancji. Natomiast dzisiaj mam czas i zamowilem w leroy dobijak,mlotek i taka przyssawke 2 miejscowa i bede staral sie to dobic.

Zakladasz ze w lato wilgotnosc wzrosnie i lepiej nic nie robic?
  • Odpowiedz
@Strzalka: Jak coś - mam przyssawkę dexter z leroy, nie działa na tych panelach. Są matowe i zbyt chropowate, nie chciała w ogóle tego trzymać. Mam też dobijak magnussona taki jak wrzucił kolega wyżej, nim spokojnie dobiłem parę miejsc ale to było jeszcze przed założeniem listew przypodłogowych. Teraz jak mam już przyklejone i zaakrylowane listwy to nie chcę ich odrywać. Szpar nie mam dużych więc chcę poczekać może do maja aż
  • Odpowiedz