Wpis z mikrobloga

Cześć. Jestem od trzech dni posiadaczem Nintendo Switch V1. Co mogę powiedzieć? Gry typowo Nintendowskie przyjemne i rozluźniające podczas grania, ale nie dla każdego.
Jak już kupiłem konsole to zobaczyłem że ilość gier wg. mnie wartych ogrania jest przerażająca. Jakieś max 10 tytułów, nie ma w co grać na tym sprzęcie. Faktycznie było tutaj pisane wiele razy i ta konsola jest przehajpowana, nie wiem jak to się udało Nintendo, ale zrobili majstersztyk. Ta konsola z tą grafiką która oferuje, oraz oferta gier powinna kosztować max 700zl a gry nie więcej niż 50zl. Dramat

#nintendoswitch
  • 65
@mustafas00: Ale wiesz że świat nie kończy się na tym co ty lubisz? Nie podoba ci się uważasz że nie masz co grać ok. Ale nie #!$%@? o jakimś przehajpowaniu i tym że wychodzą porty i nie ma w co grać. Liczby nie kłamią i chęć z jaką wydawcy wypuszczają swoje produkcję na switchu świadczy o tym że ktoś je kupuje. Co do tego że konsola jest słaba wydajnościowo i mogła
@L3gion: Ten lament o dryfowaniu joyconów przypomina mi lament o zacinających się klawiaturach w MacBookach xD problem polega na tym że ci którzy problemów nie mają nie zwykli o tym pisać xD to trochę jak z opiniami o sklepach online na wykopie. Jakbyś zabrał opinie o różnych firmach na wykopie to okaże się że każda firma to oszust i problemy. Całkowite lekceważenie faktu że w tym samym czasie w tej samej
@kerlik: @OmarBongo: @L3gion: @asdfghjkl: @W_k_u: @chrusto: @TotalDisaster: @Medonix:

Jeśli, jak tutaj co niektórzy bronią zaciekle tej konsoli XD
Oddajcie krew za bluźnierstwo na tej kwestii konsoli XD

Te konsola jest #!$%@? Przehajpowana i sam się dałem na to złapać.
To jak picie przepłaconej Latte że Starbucksa, albo ubrania jak na żula za tysiąc złotych XD
- Bo się nie znasz, nie wiesz jakie są
@kerlik bardzo lubię. A najbardziej lubię zabierać inne platformy w tym pc do MPK, na działkę, do kibla, łóżka itd. Uwielbiam grać na nich w każdym miejscu w jakim mam tylko ochotę. A nie, czekaj...
że mamy takie rewelacyjne gry jak np. Zelda na super hiper drogim i nie dla każdego sprzęcie Nintendo Switch XD


@mustafas00: Nintendo Switch jest drogie? xD
Wersję Lite na promocji za 700zł można wyrwać, a zwykłą za 1200zł.
Przecież to cena porównywalna do smartfona z niższo-średniej półki.
@chrusto: xD super zajebiście szybki internet, widać że nigdy nie miałeś stadia ani geFrce Now w ręku :) wystarczy dobry internet do pełnej prędkości i grafika jest miazga, a ta że switcha może się schować :)
A to Switchu nie płacisz abonamentu żeby grać online? LOL XD zaczynam serio myśleć że kupiłem sprzęt dla 13 latkow i większość teraz w takim wieku mnie tu hejtuje ( ͡° ͜ʖ ͡