Wpis z mikrobloga

@Huzio: ja bym chętnie zobaczył opcję ulepszania łodzi. Rozmiarem karve mi bardziej pasuje, ale jest strasznie wolna, za to longship jest za duży i ciężko się manewruje, ale #!$%@? XD
Super by było, gdyby dali opcję ulepszenia karve żeby zapieprzała i ew. miała więcej przestrzeni ładunkowej.
No i więcej opcji hodowli zwierząt, roślin i łowienia ryb. Fajnie by było gdyby można było samemu robić przynętę.
@FHA96: Przede wszystkim możliwość NISZCZENIA NIEPOTRZEBNYCH RZECZY, skrzynki zapchane syfem, po świecie walają się itemy najczęściej oczy szarzełów, żywica i dziesiątki trofeów z jeleni i dzików. Trofea same w sobie powinny być dużo rzadsze bo poza powieszeniem ich na ścianie nie wiele da się zrobić (chyba, że o czymś nie wiem :)).
Oraz... OPTYMALIZACJA.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@newerty: @Xperee: nie liczyłbym na optymalizację szczególnie że gra ma być jeszcze bardziej rozwinięta.
Silnik unity to gówno straszne które docelowo było do gówno gierek ładnych by pograć 10 minut na przeglądarce. To jest pierwsza tak znana i kompleksowa gra na unity. Reszta gierek to projekty by pograć na kiblu czy coś.
@Huzio: wyspy są za małe żeby robić konia, ale skoro o nim wspominasz to chciałbym żeby można było wygenerować świat złożony z bardzo dużych wysp/kontynentów.
@newerty: To jeżeli mamy takie same i bieg od końca do końca trwa bez broni 15 minut i więcej to jednak wolałbym coś do pomocy, prawie top ekwipunek ale mało zwiedzałem i się nudzę jak walczę z kimś kto mi nic nie robi i chętnie bym takie obszary szybko przebiegł, wiadomo nie wszędzie się ma portale :)