Wpis z mikrobloga

Poświęciłem w końcu kilka godzinek na tego OlgierdianoTv i powiem wam, że #!$%@? od X czasu tak się nie uśmiałem. Op jest genialny hahaha :D to jak leci z Jarkiem to mistrzostwo
"Twarda ojcowska ręką będzie dziś bronić Jarka" hahaha na prawdę. Asia Rossa następna w kolejce bo ponoć warto również śmieszna.
@OlgierdAndrzejewski jesteś mistrz. Mas genialne poczucie humoru i jesteś w tym ukuratny i rzetelne, ok narazie.
#kononowicz #mexicano #patostreamy
  • 13
@MarlenkaIQ30: jeżeli patologia w takiej postaci Cie śmieszy to rzeczywiście... mierzysz poziom youtubera ilością przekleństw w miejscach publicznych więc nie rożnisz się niczym od dzieciaków podniecających się na widok majora. Szkolna jest absurdem i do tego ten absurd sami jej uczestnicy wywlekają na widok publiczny, pokazują swoje nałogi, mitomaństwo itp, meksyk jest nudny więc go nie oglądam, ale on jest jedynym wygranym w uniwersum. Zmienił tryb życia, zdał prawko, wyszedł z
@Mrbimbek: Z rzuceniem alko ja bym uważał z prostego powodu, Jarek to patologiczny kłamca.
Skoro oszukiwał że nie pali, to i może w kwestii alkoholu kłamać. Co do bycia wygranym cóż byłby wygranym gdyby youtube był tylko dodatkiem do normalnej pracy (nie oszukujmy się jego content to nie jest robota 24h tylko coś co można na spokojnie po robocie ogarnąć), a że nie poszedł do roboty bo jest zwykłym patologicznym leniem
@Mrbimbek: czy ty właśnie wszczynasz dyskusję o czyimś poziomie na tagu poświęconym srającemu w majty bezrobotnemu od ponad ćwierć wieku mitomanowi i wyłudzaczowi, ćpającemu kryminaliście-schizofreniku i notorycznemu kłamcy, oraz alkoholikowi dopuszczającego się przemocy domowej? rozpędź się porządnie i walnij barana w ścianę