Wpis z mikrobloga

@marcel_pijak: tak, ale plik wynikowy od "firmy z OLX" może być bardzo różnej jakości w zależności od zastosowanego przez nich sprzętu i interfejsu, a nie chcę wyniku rzemieślniczej roboty nastawionej na skasowanie klienta za robociznę i nara.

Interesuje mnie po prostu czy ktoś ewentualnie wie jakim sprzętem można uzyskać możliwie najlepsze efekty.
@krejdd: Skoro nie ufasz firmom , które robią to na co dzień i mają profesjonalne sprzęty i know how zdobywane latami, to mój umysł nie ogarnia jak możesz bardziej ufać sobie, który jak pisałeś wyżej - nie ma o tym bladego pojęcia. (to nie zarzut i przytyk, tylko logika: gdybyś się na tym znał, to byś nie pytał)
Skoro nie ufasz firmom , które robią to na co dzień i mają profesjonalne sprzęty i know how zdobywane latami,


@marcel_pijak: nie obraź się, ale xD mocno i nie wiesz o czym mówisz. Robiłem kiedyś skany zdjęć i przepuścili mi to przez zwykły Digital ICE, który tak popsuł jakość zdjęć, że szkoda gadać. To nie jest żadne know-how, tylko zwykły kapitalizm nastawiony na zarobek.
@krejdd: Obawiam się, że dałeś złe tagi bo te tagi raczej kojarzą się ze zrobieniem karmnika dla ptaków czy biurka niż digitalizacją analogów. Prędzej już bym dał #videofilmowanie #video #wesele.

A ja wciąż uparcie będę twierdził, że większe doświadczenie mają firmy które robią to od lat.
Odpowiadając na Twoje tytułowe pytanie - sam kiedyś kupiłem do tego celu na allegro Panasonic AG7350, bardzo prawilny magnetowid, ale finalnie zrezygnowałem z samodzielnego
marcel_pijak - @krejdd: Obawiam się, że dałeś złe tagi bo te tagi raczej kojarzą się ...
@krejdd: jakości VHS (zwłaszcza leżącego kilkadziesiąt lat na półce) nie przeskoczysz żadną obróbką, nawet ultraprofesjonalną Więc jeśli nie chodzi o jakieś domowe nagrania, tylko filmy (tak sugeruje zdjęcie), to może lepiej po prostu ich poszukać w necie, zamiast zgrywać?