Wpis z mikrobloga

Cześć. To jest dobra wyrzynarka w tej cenie, czy można coś lepszego kupić? Mam wkrętarkę Ryobi i jestem zadowolony. Mam obecnie kiepską wyrzynarkę i chcę kupić coś lepszego za około 300 złota, ta mi wpadła w oko. Bedzie wykorzystywana sporadycznie raczej, więc nic profesjonalnego nie potrzebuję.
Wyrzynarka elektryczna Ryobi RJS1050-K 680W LED
#narzedzia #remontujzwykopem #budujzwykopem #ryobi #wkretarka
GraveDigger - Cześć. To jest dobra wyrzynarka w tej cenie, czy można coś lepszego kup...

źródło: comment_16147752762dfVJWMsUJQsJ7h8v3eE58.jpg

Pobierz
  • 27
Inny akumulator


@GraveDigger: to nie było tematu, aczkolwiek rozważ wymianę na jeden typ aku. Polecam :)

Różnica pomiędzy tymi silnikami jest kolosalna


@ksiak: a moim zdaniem nie warto aż tyle dopłacać do silinka bezszczotkowego w wyżynarce domowej. Chyba tylko do szlifierki kątowej bym dopłacił do silnika BL, inne sprzety spokojnie wystarczają z tradycyjnym silnikiem, który też ma swoje plusy.
Inny akumulator


@GraveDigger: jeżeli to jest aku z innej firmy ale w systemie 18V i LiLon to zobacz na allegro na przelotki będziesz mógł sobie kupić i używać bez problemu.

to nie było tematu, aczkolwiek rozważ wymianę na jeden typ aku. Polecam :)


@melba: jeden typ aku owszem ale z firmy która ma tanie aku a potem tylko przelotki. Do użytku domowego, wystarczy.

Chyba tylko do szlifierki kątowej bym dopłacił
właśnią tą mam i jest petarda. Wszystkie panele na niej robię, podcinam drzwi. Używałeś ją kiedyś?


@Rafalski45: zastanawiałem się, używam jednak innych narzędzi tej firmy z silnikiem bezszczotkowym i szczotkowym. Jest bardzo duża różnica w pracy. Ten pierwszy ma po prostu więcej mocy.
@ksiak: ona i tak ma zadziwiającą moc jak na akumulatorówkę. Nie czuję różnicy między sieciową, może poza plątającym się kablem. Tylko coś za coś, na robotę muszę brać ze 4 akumulatory 5ah, bo na małym aku jest moment po sprawie i akumulatorek ugotowany
@Rafalski45: no to sam widzisz jak to wygląda. Ja staram się uciekać na bezszczotkowe właśnie ze względu na to.
W narzędziach ogrodowych w ogóle jest problem bo tam nawet 36V BLDC nie wystarcza często :(
@ksiak: ale podkaszarkę mam akurat na 1 aku i piłę łańcuchową też na 1. Podkaszarka spoko chodzi bez problemu na 1 bateryjce, nawet małej, łańcuchowa trochę gorzej już, ale i tak wytrzymuje dłużej niż wyrzynarka