Wpis z mikrobloga

  • 30
#carnivore #keto #gotujzwykopem dzień 5

Dziś na bogato, konkretny stek wołowy na minium rare, 3 plastry boczku, krewetki, lazurowy ser, kawior, małże.

Piękne jest to, że da się żyć na 1.posiłku dziennie. Czuje się lekko i dobrze. To była dobra decyzja. Kg już poleciały, ale dokładnie opiszę wszystko w sobotę.
Jagoo - #carnivore #keto #gotujzwykopem dzień 5

Dziś na bogato, konkretny stek wołow...

źródło: comment_1614773724hzuuGObWP0Q22WuypRqz7K.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Marjano jeżeli piłam praktycznie codziennie litr Porto i litr Fanty to tak, ucięłam to. To logiczne, nie pije, nie ma dodatkowych pustych kalorii
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Patatina plan to póki co miesiąc, a potem analiza tego co się dzieje i jak się czuje. Biorę pod uwagę lawirowanie pomiędzy carnivore a keto. Czy brakuje... raczej nie, jestem świeżo po odrzuceniu wege, które mi nie podeszło. Od dziecka kochałam mięsko, mama na obiad dawała mi garnek podrobów i nigdy nie mialam kłopotów z tyciem. Potem wyszły różne alergie, nienajadam się zielonym, nawet zastępnikami. Jako bulimiczka ze stażem już 15
  • Odpowiedz
@Jagoo: a może to zasługa porzucenia codziennego picia alko? xD cokolwiek byś nie zrobiła odrzucając codzienne picie to raczej zawsze da pozytywny skutek
  • Odpowiedz