Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#seriale na #netflix dla babci. The Crown zna.

Edit: Zapomniałem dodać: Bez lewackiego gówna w stylu Brightestonowie czy jakoś tak.

Edit 2: Głównie bym poprosił o jakieś obyczajowe, kostiumowe (może być Turecki szajs, bo ogląda to na tvpis)
  • 9
@darjahn: eh tyle razy chcialem sie zabrac do mr sunshine, ale zawsze mnie meczy to, ze te koreanskie seriale maja za duzo odcinkow i jeszcze potrafia trwac po godzine i wiecej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Shiede: No niekiedy czasami trochę przedłużają w drugiej połowie i taki Mr. Sunshine myślę byłoby dużo lepszy gdyby miał 20 odcinków. Mimo wszystko dla Dong-mae i Hiny Kudo warto :) Co do ilości odcinków to i tak wolę te zamknięte historie niż amerykańskie przedłużanie na siłę aż oglądalność spadnie i anulowanie bez zakończenia albo byle jak ¯\_(ツ)_/¯
@Snoxik: Puściłem, po 40 minutach powiedziała że nudny i nie podoba się jej. @swinka_morska: Spróbowałem z After Life i po 20 minutach oczywiście też nie bo "aktorzy brzydcy, tutaj mówią po angielsku i polsku, nic nie rozumiem, teraz jakiś dom starców". Teraz pusciłem Ania, nie Anna, zobaczymy czy zaakceptuje Xd Jak to się nie uda to spróbuje Mr synshine i kominsky method, ale coś czuję, że też nie będzie jej