Wpis z mikrobloga

Co to za argument, że mandaty w Polsce powinny być niskie, bo ludzie mało zarabiają? xD
Przekraczasz prędkość to znaczy że chcesz zapłacić, wjeżdżasz w innego typa to widać masz za dużo kasy.
Mam, powinien być niski mandat za morderstwo, bo Polacy krótko żyją, a do tego w Polsce mężczyźni się często zabijają więc po co trauma więzienia.
#przemysleniazdupy
  • 15
@Cinoski: mnie bardziej #!$%@? pomysł uzależnienia wysokości mandatu od wysokości zarobków xDDDDD

Janusz #!$%@?ący #!$%@? passatem sprawia mniejsze zagrożenie, niż Oskar w Q8? xDDDDD
@Cinoski: mandaty niech będą wysokie, ale najpierw niech drogi krajowe/wojewódzkie nie prowadzą przez wiochy z ograniczeniami do 50 km/h z dupy, tylko niech zapewnią możliwość płynnej jazdy z prędkością 90 km/h
Janusz #!$%@?ący #!$%@? passatem sprawia mniejsze zagrożenie, niż Oskar w Q8? xDDDDD


@fegwegw: Janusz i tak pokazałby papiery że ma same koszty i od 5 lat firma na stratach jedzie. Mandat razy 4 plus poprawić ściągalność.
@fegwegw: Oskarek zapłaci 500 zł i będzie #!$%@?ł dalej bo tego nie poczuje, janusz będzie zniesmaczony.
@goferek: Powinni na masę przebudowywać drogi żeby omijać wiochy, ale do tego czasu w mieście, na obwodnicach i szybszych drogach nadal będzie zwierzyniec.
Oskarek zapłaci 500 zł i będzie #!$%@?ł dalej bo tego nie poczuje, janusz będzie zniesmaczony.


@Cinoski: no bo mandaty są za niskie. Jak mandatem będzie np. 5000 zł, to każdy będzie zniesmaczony.
wtedy każdy równo by odczuwał


@moodyhoi: od kiedy mandaty są wycelowane w jakiekolwiek uczucia?

Mandat to ma być kara, nie wyobrażam sobie, aby to samo przewinienie miało mieć kilka jej wymiarów. Jest to zwyczajnie krzywdzące.
@fegwegw: jeżeli zarabiasz najniższą krajową to mandat 500 zł jest dla ciebie dotkliwą karą, jeśli natomiast zarabiasz 50k na miesiąc to stwierdziasz, że raz się żyje i cie stać, btw nic o uczuciach nie wspominałem
jeżeli zarabiasz najniższą krajową to mandat 500 zł jest dla ciebie dotkliwą karą, jeśli natomiast zarabiasz 50k na miesiąc to stwierdziasz, że raz się żyje i cie stać


@moodyhoi: dlatego mandat nie powinien kosztować 500 zł, a np. 5000 zł. Albo 15000 zł.