Wpis z mikrobloga

@nors:
Wszystko zależy od hurtowni, może jakieś oferują darmowe moduły może nie. Nie da się za bardzo czegoś ci polecić, bo to czy integracja istnieje czy nie zależy od tego z czym konkretnie się chcesz integrować. Integrowanie z kurierami jest zupełnie inne kiedy to poczta polska, kiedy inpost, dpd i tak dalej.

Chociaż może jest jakiś hiper moduł integrator hurtowni. Ja osobiście nie mam doświadczenia, ale zwracam uwagę, że "to
@nors: generalnie potrzebujesz modułu do importu xml, który kosztuje ~50euro ale juz widze, ze bedzie problem ze stanami magazynowymi bo są rozbite na magazyny - reszte zaimportujesz po odpowiedniej konfiguracji. Ewentualnie zgłoś się do presta mod - tam chłopaki za ~300zł zrobią Ci integrację pod XMLa wiec wydaje mi się, że warto
@nors: Mówimy o linux.pl? Nie mylisz z linuxpl.com, obecnie cyberfolks.pl zwanym wielkim g*wnem jak wszystko z obory H88.
Linux.pl jest w porządku. Tak samo mogę polecić MyDevil (jakby coś mam kody rabatowe).
Jeśli miałbym wybierać między Hosting Firmowy 200 GB a MyDevil MD4 200 GB. Wybrałbym bez wahania MyDevil. Cenowo i tak Cię lepiej wyniesie, bo w ciągu roku będą promocje na odnowienia.