Wpis z mikrobloga

Zauważyłem u siebie taki problem że ciągle popadam ze skrajności w skrajność...


@bartek9871234:
1. sugeruję konsultację z psychiatrą / psychologiem w sprawie problemów opisanych problemów
2. Freud to nie do końca autorytet - raczej bardzo znany psychiatra - sugerują poczytać o pewnych zastrzeżeniach naukowych wybrać jego prac
3. sprawdziłbym poziom testosteronu
@aHmuX @Bonwerkz Problem tak że póki co jest ciężki okres w pracy przez pandemie i nie do końca się hajs zgadza z wypłaty więc z psychologiem ciężko... zdaje sobie sprawę że Freud to żaden autorytet ale właśnie ten przykład najbardziej pasował wg mnie żeby jakoś to opisać, medytacja natomiast pomagała kiedyś na krótką metę ale teraz nie jestem w stanie oczyścić umysłu chyba że masz jakieś porady dotyczące medytacji bo nigdy się
@bartek9871234: To mogą być też choćby wpływy hormonalne. Zamiast konkretnie do psychiatry, po prostu zapytaj lekarza albo psychologa. A może jesteś w tym młodzieżowym wieku, kiedy te hormony szczególnie dają się we znaki?
No i dodam, że nie mam pewności, jak rozumieć to, co wyżej napisałeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@biliard: Jeśli chcesz to mogę opisać dokładniej na priv, czy ja wiem czy w wieku 21 lat hormony dalej by szalały zwłaszcza że z tego co wydaje się mi jak i mojemu otoczeniu dojrzewałem strasznie szybko
@bartek9871234: Wątpię, czy ktokolwiek może pomóc ci na odległość, poza radami ogólnymi. Dlatego najlepiej, by wieloznaczności rozstrzygnął twój lekarz. Tym bardziej, że raczej zleci ci wstępne badania (choćby hormonalne), które zamiast stresu wynikłego z rozmyślania o domniemanych przyczynach, pozwoli skupić się na faktach.
Takie efekty mogą mieć złożone podłoże. Niektórzy reagują tak nawet w odpowiedzi na intensywny sport. Zatem skoro doskwiera, to działać, jakkolwiek na luzie ( ͡° ͜ʖ
@bartek9871234: Ależ może być pierdoła (wbrew panikarzom wyżej). Po prostu trudno orzec, tym bardziej, że wpis był lakoniczny. Niemniej czy jego dłuższa wersja rozwiałaby wątpliwości? Cóż, nie sądzę. Ale przecież wiesz, co masz robić, aby je rozwiać ;) Miłego wieczoru.
@bartek9871234: no widzisz ta teoria trochę miesza bo generalnie zachowania seksualne i agresywne to może być ta sama strona medalu, a nie dwa przeciwne bieguny między którymi się myślisz, że się miotasz.
I lekarze są od tego, żeby zawracać im d.
masz jakieś porady dotyczące medytacji bo nigdy się w ten temat bardziej nie zagłębiałem


@bartek9871234: nie mam, pełno znajdziesz w necie.

ciężki okres w pracy przez pandemie


@bartek9871234: rozważałeś, że to może być stres? Umiesz go rozpoznać i zapobiegać skutkom?