Wpis z mikrobloga

Cudowny start amazona. Kupiłem rtx 3060 ti a chwile po zakupie amazon zablokował mi konto do weryfikacji XD wszystko spoko, gdyby nie to ze wysłałem skan dokumentu i dane billingowe konta a one zostały dwukrotnie odrzucone. W mailu mam napisane aby wysłać potwierdzenie płatności której nie było, bo karta zakupiona w przedsprzedaży. Amazon ściąga hajs dopiero przy wysyłce. #amazon #nvidia
NieUmiem - Cudowny start amazona. Kupiłem rtx 3060 ti a chwile po zakupie amazon zabl...

źródło: comment_161471004704yJHdMk78RNuxwRIkefIM.jpg

Pobierz
  • 21
@NieUmiem: takie mają niestety zabezpieczenia. Najlepiej na początku kupić coś taniego i odebrać. Mi tez kiedyś zablokowali konto i chcieli żeby im wysłać informacje faksem xD ale udało się załatwić temat i teraz już kupuje głównie na Amazon.
@NieUmiem: https://www.wykop.pl/wpis/53185775/wspanialy-amazon-zablokowal-mi-konto-ze-wzgledow-b/
Bo support amazona to straszne gówno. Ich system też jest gównem.
Konto mam dalej zablokowane xd. #!$%@? z tym, że na livechacie pisali, ze przekażą sprawę gdzie trzeba i będę mieć odpowiedź asap itp. 0 odpowiedzi zwrotnej co mam zrobić tylko ciągle ta sama gadka z ich strony xd. Pisałem jakieś 3-4 razy na livechacie ( co ciekawe żeby mieć kontakt z amazonem na livechacie to trzeba nowe konta
@ReevoX: O to ładnie, No trudno. Będę walczyć, niech mi #!$%@? wysyłają mojego rtxa. Dodzwoniłem się na infolinie i przekazali sprawę do jakiegoś specjalisty z dupy. Jutro ma dzwonić i wyjaśnić sprawe. Oprócz zablokowanego konta, druga kwestia to ponowna weryfikacja karty kredytowej - nie da się jej zweryfikować XD
@NieUmiem: Mi powiedziała dzisiaj, że dadzą mi znać w ciągu 2-3 dni najpóźniej co i jak chociaż dziś dostałem jakiegoś maila od nich z tym samym co kiedyś.. Jak zapytałem się babeczki na infolinii czy będa dzwonić czy pisać maile to powiedziała, że oni raczej nie dzwonią tylko piszą maile lol.

Jakaś masakra co oni wyprawiają. Tak jak piszę, zadzwonię do nich bardziej ofensywnie w piątek i zobaczymy.
@maspex: O boże przyszedł typ co nawet nie czyta wpisów i ma trudności z czytaniem ze zrozumieniem.
Przeczytaj raz jeszcze ten wątek, zobacz mój temat to dowiesz się co i jak i dlaczego trzeba podejść do tego w bardziej agresywny sposób z odpowiednią kulturą jak napisałem wyżej. Grzecznym proszę to sobie możesz najwięcej załatwić. Tak sobie załatwisz, że będą cię zbywać na czacie informując, że przekażą sprawę dalej i skontaktują się
@NieUmiem: Super, że konto już odblokowane. A zmienili ci może status z "Nowe" na coś innego? Albo podali jakąś datę dostarczenia? Upolowałem dziś 3060 ti i się zastanawiam jaka jest szansa, że wyślą.
@waveq: Mi też wpadło 3060 ti, gigaś oc? Z tego co czytałem, to jeśli nie anulowali zamówienia w przeciągu dnia/dwóch to zamówienie powinno przejść i karta zostanie wysłana. Daty dostarczenia nie mam, podobno początek kwietnia.
@NieUmiem ja jestem w trakcie składania pierwszego kompa () i raczej zostawię tą 3060ti, mój home office'owy monitor to full hd więc przez 2 lata karta powinna wystarczyć.
@waveq: Ja też tak samo jak ty trafiłem na pechowego Eagle OC, to karta widmo ostatni raz widziana 2 lutego na morelach. Tak zwane szczęście w nieszczęściu : ( Szkoda, że to nie był Gaming OC