Wpis z mikrobloga

@Bruno76: typie. Jaram 13 lat w trybie daily
Waliłem już każdy sposób po setki razy, a jakiś lewy laik z wykopu pisze mi HEH MALO WIESZ O TYM (ʘʘ). To są fakty MJ w wapo nie klepie
Chcesz mieć p---e jak murzyny na filmach i teledyskach to tylko spalanie/bong/jakas lufa
Całe to vapo,c-d jest stworzone dla ograniczonej prawnie Europy która naśladuje USA. To na prawdę nie
  • Odpowiedz
@nomysza6666: sprawdziłem w kilku waporyzatorach. M.i vulcano ten z workiem i mini Fenix . Oba nie czułem nic oprócz gastrofazy.
Co śmieszne później ten zwapowany materiał piszczało się laikom dalej na ośce XD pewnie takim wam i wy to znów w wapo i pół dnia nieprzytomny hahah :D
Tak jak mówię. Mam 13letnie doświadczenie i mj kopię ale spalona
  • Odpowiedz
typie. Jaram 13 lat w trybie daily

Waliłem już każdy sposób po setki razy, a jakiś lewy laik z wykopu pisze mi HEH MALO WIESZ O TYM (ʘʘ). To są fakty MJ w wapo nie klepie


@MarlenkaIQ30: XDDD

Mam 13letnie
  • Odpowiedz
@MarlenkaIQ30: ale tu mamy fachowca, jprdl
Vapo jak najbardziej klepie, po prostu to troche inny rodzaj highu jest, taki bardziej w glowie, nie kazdemu to odpowiada ale mam zioma co palil bonio za boniem a teraz tylko vapo, ja tez sie przerzucilem niedawno i bardzo sobie chwale, czasami wieczorem jeszcze spale lolka zeby sie ladnie dopierdzielic przed snem, ale przez 80% vapo idzie, mniej zamula, dziala bardziej energetyzująco, ale tez
  • Odpowiedz
@nomysza6666: odnieś się do moich argumentów, a nie p--------z jakieś spruty. Pokaż mi w USA raperów kto vapuje np.
"Się jara chłopaku się jara dziewczyno" klasyk, wszyscy normalni o tym wiedzą. Nowi użytkownicy mj mogą sobie vapowac
  • Odpowiedz
@nexe: Fury 2 nie bierz, to w 99% to samo co Fenix (który jest rebrandem Fury 1). Jak coś to w Edge celuj, to jest upgrade. Ogólnie na sam start wziąłbym Fenixa bo najtańszy i zobaczysz co ci pasuje a co nie, albo jeśli jesteś heavy userem to VapCapa M. Tutaj więcej p---------a, ale moc i hit dużo większy, generalnie elektryki nie dadzą takiego hita jak palnikowe wg mnie, także zależy czego szukasz. Polecam zacząć od recenzji Vapomaniaka i na fb /groups/waporyzacja. Z zagranicznych polecam przejrzeć:
https://420vapezone.com/
https://www.vapecritic.com/best-portable/
https://www.vaporizerwizard.com/best-portable-vaporizers/
  • Odpowiedz
@vvojt: Dzięki za opowiedź. Wybór padł na Fenixa mini. Doczytałem i jednak masz racje to rebrand Fury 1 i mimo troszke gorszej jakości wykonania (aluminiowa komora) jest dużo tańszy i odpowiada mi wielkość urządzenia bo ma być dyskretny i + że posiada dosyć mała komore na zioła. Jedynym minusem jest podobno bateria ale ja cały dzień z tym biegać też nie zamierzam a podładować zawsze można w samochodzie. Jestem w
  • Odpowiedz
@nexe: No i dobry wybór, sam używam od prawie 3 lat i w tej cenie bardzo polecam. Bateria kiepska i to główna wada, starcza średnio na pół godziny czyli 4 nabicia komory (2x 4min sesje na jedną), im bardziej dajesz w "palnik" tym szybciej leci i tym bardziej się też nagrzewa.
  • Odpowiedz