Wpis z mikrobloga

@advert: Nie twierdzę, że tak było w tym przypadku, ale moje auto tez kiedyś było bohaterem zdjęcia na fejsbuku, które stało się popularne kilka lat temu. Wziął i mi się samochód zepsuł. Nie chciałem zostawiać na środku drogi o blokować przejazdu, to wtarabanilem się z rozpędu na trawnik. Przy sprzątaniu wyjąłem trojkat i zapomniałem włożyć do bagażnika z powrotem. Nie miałem tez ani kartki ani długopisu, żeby głupia kartkę zostawić. Podreptałem
@advert: No i co Ci przeszkadza, przecież widać, ze na chwile tylko stanął, pewnie dziecko do przedszkola przywiózł i matkę do lekarza, zawsze tu parkował, jak Ci trawy brakuje to się na wieś wyprowadź. Tu jest miasto a po mieście maja jeździć samochody, w ogóle lepiej by było zamiast tego trawnika ze dwa pasy ulicy zrobić, byle nie buspas. A teraz w ramach pokuty proszę zmówić koronkę do Przenajswietszej Przepustowości.
@advert: trawnik był pod śniegiem kiedy poprzednio tutaj jechał a dzisiaj nie wiedział czy to trawnik czy może pod tym trawnikiem jest śnieg na którym może stać.
Poza tym to co Ci przeszkadza? Brak miejsc. Na chwilę. A gdzie ma stanąć. A w ogóle to zamknij ryj komunisto, donosicielu i zejdź z chodnika bo Cię rozjadę.
Ah... już na pamięć znam te wymówki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daox:

jest fabrycznie przystosowany do pozaasfaltowych lokalizacji

Tak jak rower szosowy jest dopasowany jedynie do szosy czyli ulicy, nawet jak obok jest ścieżka xD
@advert przecież w tej okolicy się nie da parkować xd jak wrócę ok 22 to błądzę 15 minut w poszukiwaniu jakiegos miejsca i zawsze kusi gdzieś postawić na trawniku w #!$%@?. Najgorsza dzielnica do używania auta xd