Wpis z mikrobloga

Czy kobiety w dzisiejszych czasach używają jeszcze prostownic do włosów? Pamiętam, że 10 lat temu to była norma i jakieś 95 procent dziewcząt chodziło z wyprostowanymi włosami. Ja sama przestałam prostować i mam wrażenie, że na ulicach częściej spotykam naturalne włosy ale może się mylę. Jak to u was wygląda używacie, przestałyście czy nie używałyście nigdy?
#pytaniedorozowychpaskow #rozowepaski
  • 11
@DumnaAniemia: proste włosy już nie są tak w modzie jak kiedyś, teraz prostownicą częściej się robi fale. Ja używam prostownicy, jak ścinam włosy - muszą być idealnie proste, żeby równo podciąć końce. Zdarza mi się też na większe wyjścia kręcić włosy na prostownicy
@DumnaAniemia: Kiedyś używałam na jakieś większe wyjścia, jak chciałam się odwalić jak dama. Teraz mi się nawet nie podobają takie włosy proste jak druty, wręcz sztucznie to wygląda. Ja mam też włosy dosyć proste, niskoporowate, zadbane, więc szkoda je sobie gotować na prostownicy.
@DumnaAniemia: Czasami używam ale tylko na jakieś okazje jak chcę mieć proste. Naturalnie mam fale. Czy mocne to zależy od dnia ale czasami szału z nimi dostaje. Skręt dodaje objętości, a tego mi nie brakuje, właśnie chciałabym jej sobie trochę odjąć