Wpis z mikrobloga

Zainwestowałem wczoraj po 500pln w Hemp and Health (HEMP), Medicofarma Biotech SA (INBOOK), a parę dni temu w 4MASS.
Oczywiście typowo co bym na bananie / Nc nie kupił, to leci na ryj. US na plusie, PL na minusie. Mimo to liczę, że to urośnie i już tłumaczę dlaczego:

1 Nikt o tym nie mówi, tak jak o groclinie, który dzisiaj znowu jest kilkanaście % na plusie, a w tydzień chyba skoczył 80%.
2. Hemp wraz z massmedica (firma siedząca międzynarodowo w medycynie estetycznej) stworzyli test na COVID19, który jest szybki i bardzo skuteczny, na bazie złota kolicośtam. Póki co czeka na akceptację WHO. Test jest gotowy do refundacji. Gabinety lekarskie mogą go już zamawiać.
3. Medicofarma tak samo przy współpracy z polpharma stworzyli test odróżniający grypę od Covid19 i wszystkie nowe odmiany.

Póki co media o tym milczą, a właściwie trąbią o polfa-tarchomin, która jest czempionem jak orlen.
O ile 3 fala będzie się rozszerzać i gadanie o nowych odmianach będzie się nasilać, to w końcu media trafią na info o tych testach, które zakładam, że kupią nawet Niemcy (szczególnie ten z medicofarma).

Co myślicie?

#gielda
  • 10
@kosti9191: hemp to ściemniacze, byłem tam na początku covida i mi nie pasowało dużo espi już za moment będzie test już tylko badania już tylko akceptacja who itd itp. A jeszcze emisja po drodze była która nie wiadomo czy do obrotu dopuszcza chyba ze cos się zmieniło nie śledziłem na bierząco.
@kosti9191: co myslimy? Ze brzmisz jak anon z forum bankiera,ktory probuje uzasadnoc gowniany zakup akcji.

Polska farma lezy i kwiczy,wiec plany o who i ekspansji zagranicznej mozna miedzy bajki wlozyc...
@kosti9191: nie pamietam gdzie :) poza tym nigdy nie kieruj sie forami przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Ja jestem anonimowa, wiec moja opinia nie powinna znaczyc zbyt wiele. To twoja kasa i twoje ryzyko.

A nastepnym razem czytac,czytac i jeszcze raz czytac. Tag gielda to zrodlo naprawde dobrej rozrywki. A prawdziwych inwestorow tu jak na lekarstwo.

Aha, jeszcze jedno - skoro 90% ludzi traci kase na gieldzie, to dlaczego ktos z tych
@kosti9191: no wlasnie o to chodzi - pieniadz lubi cisze. Jezeli ktos osiaga prawdziwe sukcesy inwestycyjne to nie trabi o tym na lewo i prawo.

A naganiaczy na spolki typu Aquatech czy Biomed na forach pelno - musisz zdawac sobie sprawe z ich intencji - oni nie sprzedaja ci "cynku" zebys ty mogl zarobic, tylko po to, zeby oni w jakis sposob na tym zyskali.