Wpis z mikrobloga

  • 585
Przyjechałem na urlop w rodzinne strony - odwiedziłem babcie i patrzcie jaki nabytek sobie kupiła. 65 cali, QLED. Ma babcia rozmach - lepszy telewizor ode mnie ma :) tureckie seriale teraz będą wyglądać jak nigdy. Siedzę sobie w domu w którym dorastałem, babcia robi pyszne naleśniki właśnie - best day ever :)

#polskiedomy #samsung #babcia #urlop #polska #telewizory #wygryw #czujedobrzeczlowiek #rodzina #relaks #technologia #tureckieseriale #pracbaza
Student - Przyjechałem na urlop w rodzinne strony - odwiedziłem babcie i patrzcie jak...

źródło: comment_1614692236Lgv38EaI4JwRb6ev1bCREB.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@uncles: no nie mów, jest dużo quality seriali, zwłaszcza jak ktoś nigdy wcześniej nie oglądał. Na pewno lepsze niż te tureckie i ruskie, które teraz w kółko #!$%@?ą na tvp1. Przecież tam kobieta przez 3 odcinki piję herbatę z dramatyczną muzyką w tle.
  • Odpowiedz
no i elegancko, pewnie ma smart tv to jej ogarnij netflixa i niech tego scierwa od kurskiego nie ogląda


@znikam5: ja #!$%@?, w każdej #!$%@? sytuacji można wkręcić politykę xDDD
  • Odpowiedz
@pwone: to jest dyrektor stacji, która emituje tureckie seriale, o których wspomniał OP, więc jakoś bardzo się wysilać nie musiałem. Że dyrektor telewizji publicznej jednoznacznie kojarzy się politycznie to już nie moja wina ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
lepszy telewizor ode mnie ma


@Student: Tutaj wtrącę się ja. Oto poprawne wersje tej kwestii:
- Ma lepszy telewizor niż ja.
- Ma lepszy telewizor od mojego.

No chyba, że ten telewizor rzeczywiście jest lepszy od ciebie, to wtedy przepraszam.
  • Odpowiedz