Wpis z mikrobloga

Od 2015 roku miałem Xboksa, na początku One w wersji fat, później One S, w końcu Series S. Ostatnio wpadło mi w ręce #ps4 które daje mi nieporównywalnie więcej frajdy dzięki tytułom w które nie mogłem do tej pory zagrać. Detroit Become Human, To jesteś Ty, Spiderman, w dopiero zaczynam je odkrywać. Nie uważam ze Xbox to zły sprzęt, wręcz przeciwnie, XSS to fajne rozwiązanie ale dopiero teraz zrozumiałem ze gry robią różnice. Tez szczekałem, ze w gamepassie mam wszystko co potrzeba, niestety jak się okazało tak nie jest. Czuje się trochę jak po przesiadce z Androida na iOS.

#xbox #ps4 #konsole
  • 10
Tez szczekałem, ze w gamepassie mam wszystko co potrzeba, niestety jak się okazało tak nie jest


@golagolagola: w sumie to zależy od tego w co się gra i jakie gry się lubi. W game passie może być wszystko co jest potrzebne "do szczęścia", ale nie musi. Ja sumie nie wyobrażam konsoli bez takich tytułów jak Bloodborne czy God of War
@golagolagola: Dokładnie tak jak pisze @Cinkito. Większość osób wychwala RDR2, mi nie podeszło.
Mi się mega podobała Zelda BOTW, a niektórzy nie mogą w to kompletnie grać.

Próbowałem Uncharted na PS3 i mnie odrzuciło, polecam znajomym jakieś indyki i po 15min mówią, że chyba mnie coś powaliło.

Wszystko zależy od tego kto co lubi. Tytuły z PS4/5 działają na większą liczbę ludzi (patrz: sprzedaż konsol), ale to nie znaczy, że
@golagolagola: Trochę tego jednak jest jak nie masz pc i nie miałeś xone. Pozatym exy to jedno ale funkcje to drugie, mam możliwość ogrania gier z 360 w 4k dodatkowo gamepassik gdzie w cenie ps+ mam kilkadziesiąt gier do ogrania, gdzie na takim ps4 średnio mi się chciało każdą kupować osobno i wydawać dodatkowo na to kasę. Działa mi diskord, muzyka w tle z pendrive, quick resume. To tylko niektóre kwestie
@janushek: mam swoją muzykę zgraną z płyt, spotify nie opłacam a reklam mi się nie chce słuchać więc wolę to rozwiązanie, ale to raczej przykład wielu małych funkcji które dla mnie osobiście są po prostu na +