Wpis z mikrobloga

@DanielskyPL: jeśli będziesz siedzieć na ekranie łapania to nie, zostanie taki jaki jest teraz. Jeśli walczyłeś z Giovannim na balonie, to nie wychodź, bo odleci - po prostu złap poka. Jeśli walczyłeś z nim na pokestopie, to teoretycznie będzie stał do 22 i zmiana pogody teoretycznie może mu zmienić CP/IV
@DanielskyP: @Bielecki: z dzikimi pokami to działa tak, że jak tapniesz o 14:59 bez weather boosta, wyjdziesz i wejdziesz o 15:01 z weather boostem, to na ekranie łapania ma znaczek WB i wyższe CP, ale po złapaniu i tak ma ten sam poziom co pierwotnie. Pewności nie mam, ale zakładałbym że z shadowem będzie tak samo. Poza tym z tego co pokazuje Google to w Szczecinie na wietrzną pogodę dziś
na ekranie łapania ma znaczek WB i wyższe CP


@philger: no nie do końca, bo jest reroll IV, może jego lvl zostanie ten sam, ale IV może być lepsze albo gorsze, w zależności od tego jakie było wcześniej. Ile to razy jechałem po jakąś setkę tylko po to, żeby zmieniła mi się pogoda i już nie był setką

CP zostaje to samo bez względu na to czy zmieni się pogoda czy
@Bielecki: czyli jechałeś po setkę, kliknąłeś ją, nie łapałeś, tylko wyszedłeś i poczekałeś aż się zmieni pogoda, żeby przestała być setką? ( ͡º ͜ʖ͡º) Albo to, albo kompletnie nie zrozumiałeś co napisałem.

A skoro nawet nie wiesz jak WB wpływa na IV to może jednak odpuść sobie podpowiadanie, bo tylko wprowadzisz ludzi w błąd.
@philger: czyli jechałem po setkę i zanim dojechałem, to zmieniła się pogoda i już setką nie był.
Rozumiem o co Ci chodzi - muszę sprawdzić Twój tok rozumowania, bo nie wywołałem nigdy takiej sytuacji świadomie. Chociaż skoro można (było?) zrobić reroll shadow na shadow shiny na liderze, to ciekawe jak to się ma to zwykłych poków i poków od Giovanni'ego. Wydaje mi się, że na ostatnim shadow mewtwo próbowałem zrobić reroll
@Bielecki: reroll shadow shiny był chwilowym bugiem który został dość szybko naprawiony, pewnie dlatego że sprzyjał graczom, a nie utrudniał. Natomiast tak jak napisałem wcześniej po zrobieniu grunta/lidera/Giovanniego CP pokemona jest takie jak w chwili zrobienia. Czyli jak wyjdziesz, poczekasz X czasu na zmianę pogody to będziesz łapał to samo CP co na samym początku. Identycznie jest z dziennym pokemonem, który respi się po 1 załogowaniu w dniu.