Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chciałbym kupić siostrze na prezent kredki, bo lubi rysować. Na razie rysuje tylko ołówkami, ale chciałaby nauczyć się kredkami. Myślę, że powinna spróbować, bo całkiem dobrze jej idzie. Patrzyłem na jakieś zestawy kredek i często używają kredek Prismacolor. Czy ktoś z Was je posiada i może powiedzieć czy warto wydać na nie kasę? Na razie chciałbym kupić 24-48 kolorów, żeby mogła sobie poćwiczyć i zobaczyć jak rysuje się dobrymi kredkami. Gdzie najlepiej kupować taki sprzęt, bo ja niestety nie znam się na sztuce i rysowaniu.
#rysujzwykopem #rysunek #rysowanie
Sorki jeżeli użyłem złych tagów.
  • 5
@Znasz_tego_Andrzeja: prismy są bardzo miękkie (choć też są bardziej miękkie kredki bardziej przypominające masło :D), łatwo się mieszają, jednak też wymagają pewnej wprawy w obsłudze bo przez swoją miękkość szybko się zużywają i mają tendencję do, nie wiem jak to nazwać, brudzenia? generalnie są to polecane kredki dla początkujących, jednak nie wszyscy je lubią, zamiennie chyba najczęściej poleca się polychromosy, co do nich doświadczenia nie mam, ale z tego co wiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@scruffy-duffy: ona właśnie dużo wspominała, że prismy są fajne bo się dobrze mieszają i pokazywała jak inni rysują używając ich. Ja mam zdrowe pojęcie i dlatego pytam. Z prismacolor brać premier, czy jakieś inne? Zobaczę na stronce jakie mają oferty. Mam jeszcze parę miesięcy, ale lepiej zapytać wcześniej, bo dostawa może trochę iść.