Wpis z mikrobloga

  • 14
@zalozylem_usunalem_powrocilem w takich bezbekowych serialach całą robotę robi podłożony śmiech publiczności tak jak było z roastem Najmana, bez śmiechu publiczności to była stypa, a jak tak ktoś to przerobił podkładając śmiech to się od razu wydawało śmieszniejsze
  • Odpowiedz
@zalozylem_usunalem_powrocilem: Kurde zgadzam się, robiłem parę podejść do tego serialu. Mam raczej taki ogólny typ humoru, że z tego zaśmieje, z tamtego też, ale przy tym serialu no nie skumałem momentu, gdzie tutaj byłby jakiś zabawny żart i to wiele, wiele razy. Jak już był jakiś śmieszny żart, to taki na uśmiechnięcie się co najwyżej. Traktuje ten serial raczej jako taki powiedzmy familijny, a nie komediowy.

Ogólnie też nie rozumiem
  • Odpowiedz
XXI wiek, ludzie nadal nie ogarniają, że to co śmieszy jednych niekoniecznie musi śmieszyć innych


@PodniebnyMurzyn: Tylko, ze to byl dlugo najwiekszy hit w historii seriali. A tam nie ma NIC smiesznego. Tak samo te inne szity typu Teoria cos tam podrywu
  • Odpowiedz
  • 2
Niezly ale nie jakiś wybitny. Z drugiej strony pewnie przełomowy. W każdym razie wolę how I met your mother
  • Odpowiedz