Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od 5 dni mam losowe bole głowy. Ból trwa kilka/kilkadziesiąt sekund i przechodzi. Jest to taki tępy bol na samym czubku głowy. Częstotliwość jest różna. Czasami przez godzine zero problemów a później co 10min. Do tego dochodza czasem lekkie zawroty glowy. Klepnalem juz wizytę i pewnie jakies badania bede robil ale może ktoś mial podobny przypadek? #bolglowy #zdrowie #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603cf4ddada392000b186998
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
OP: @Jason_Stafford: mirko to też miejsce, które dziennie przegląda setki osób. Nie pytam o diagnozę, tylko czy ktoś moze mial kiedyś podobne objawy. @ciasteczkowy_otwur: jestem na diecie juz drugi miesiąc. Zero syfu, slodyczy, słodkich napojów itp. kcal 2200/2300 miesięcznie (5posilkow). Poszlo 6kg w dwa miesiące (z 91kg) przy 180cm. Do tego regularna aktywność fizyczna (2,3 razy tygodniowo gierka, spalam 600kcal gdzies, plus sporo spacerów) i szczerze, nigdy nie czułem
@AnonimoweMirkoWyznania: mam takie bóle,to się nazywa kłujący ból głowy,pierwotny lub idiopatyczny. Uczucie jakby ktos nagle wbijał mi gwóźdź w głowę i trwa kilka sekund,czasem kilka razy dziennie,przewaznie raz na jakiś czas.
OgnistaAnia: Mówisz że od 2 miesięcy zmieniłeś tryb życia więc bóle wzięły się z dupy xD świetna konkluzja.
Może organizm doznaje szoku, różne się rzeczy dzieją jak się nagle odchudzasz, zmieniają się hormony, funkcjonowanie organizmu, to normalne. Po prostu zbadaj się czy wyniki krwi masz w porządku i rób co jakiś czas. Witaminę D3 też zrób po zimie jeśli nie suplementowałeś.
Tak niezależnie od tego musisz zadbać o podstawy przed diagnozowaniem
WolnaBaba: A i jeszcze jeśli wcześniej nie uprawiałeś sportu a teraz nagle tak, to może układ krwionośny nie jest przyzwyczajony do tego. Zanotuj też przed pójściem do lekarza czy bóle nie pojawiają się po konkretnej sytuacji (przeskanuj chwilę tuż przed aż do poprzedniego dnia, wliczając w to aktywność fizyczną lub brak, sen, co jadłeś, ile piłeś, czy coś brałeś leki/subst. psychoaktywne). Jeśli znalazłby się pattern to byłoby dużo łatwiej dojść to