Wpis z mikrobloga

Generalnie badając #redpill i #blackpill muszę stwierdzić, że jedni i drudzy mają rację. Jeżeli nie masz 185 cm, wyglądu 9/10 chudej/muskularnej budowy ciała to masz #!$%@?. Każda twoja dziewczyna będzie z tobą bo "lepszego nie znajdzie" albo będziesz #betabankomat, jednak #hipergamia jest u #p0lka ogromna. Jej nie wystarczy tylko wygląd, choć bez tego nie ma nic. Jeżeli nie jesteś chadem dominującym, przebojowym, męskim, władczym, charyzmatycznym to dla p0lki będziesz g*wno-chadem i kopnie cię, jeżeli znajdzie chada samca alfa. Możesz być samcem 10/10 na tinderze, ale bez charyzmy hipergamiczna p0lka i tak po spotkaniu będzie marudzić. Dlatego redpill ma rację i blackpill, jeżeli jesteś chadem bez charyzmy to będziesz dla p0lki nic nie warty, ale bez wyglądu charyzma też ci się nie przyda. Tak połączono #przegryw w nową świętą naukę #blackredpill
  • 11
@SmutnyBlack1235325235 wszystkie te problemy znikają gdy jesteś obcokrajowcem, bo ludzie są wtedy automatycznie ciebie ciekawi i chcą cię poznać, a jak jesteś przeciętnym/poniżej przeciętnym Polakiem, to uznają, że nie jesteś interesujący. Tak naprawdę każdy by kogoś dla siebie mógł znaleźć, ale problem jest w tym, że nikt cię nie zna i nie wyskakuje do ciebie, żeby cię poznać, a takie aplikacje jak tinder faworyzują wygląd i ignorują wszystkie inne wartości.
@SmutnyBlack1235325235: Znaleźć dziewczynę w dzisiejszych czasach jest żenująco prosto. Mianowicie - internet. Był nawet taki okres, że chodziłem na randki i pisałem jednocześnie z dziesięcioma i już mi się zaczynało mieszać co której powiedziałem. XD Wystarczy mieć trochę śmiałości i potrafić poprowadzić rozmowę. Wprawdzie mam dziewczę na stałe, ale muszę powiedzieć, że randkowanie to niesamowite i uzależniające uczucie. A jakie oryginale laski można wyhaczyć to głowa mała! :D Teraz niestety pandemia