Wpis z mikrobloga

Powróciła premia 300 zł za konto w Santander Banku (to sama gotówka, a nie bony na zakupy itp.). Teraz nawet w ciut lepszej odsłonie, bo premia wpadnie szybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Samo konto też spoko. Atut: darmowe wszystkie przelewy natychmiastowe. Konto i karta są za 0 zł, jak zapewni się wpływ 500 zł i wykona 1 płatność kartą lub Blikiem miesięcznie (a jak ktoś ma <26 l., to sama płatność wystarczy).

#bank #banki #bankowosc #rozdajo #pieniadze #promocje #okazje #bankobranie
  • 2
@Bankobranie: wy zarabiacie tylko na poleceniach czy bank was jakoś dodatkowo wynagradza, czy zyski z reklam? Bo inaczej to jest tak, że z waszego kodu rejestruje się pewnie ze 100 osób a i tak max możecie dostać 500zl.

A np. z moje się jeszcze nikt nie zarejestrował chodź tutaj właśnie testowałem ile można zarobić poecajac produkty. Oczywiście polecałem zgodnie z prawdą i niczego nie ukrywałem i wyszło mi, że można 0zl
@korin_: tak, na poleceniach w afiliacji. Praktycznie nie współpracuję z bankami na zasadzie opłaconej reklamy (jeśli sponsorowane wpisy się zdarzyły, to je oznaczam).

Z poleceniami jest jednak tak, że w przypadku tak dużego banku jakim jest Santander, wiele osób wśród rodziny czy znajomych może znaleźć kogoś kto ma tam konto i wtedy polecenie rozegrają między sobą.