Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 42
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:02:00, Poniedziałek, 01 marca 2021. Imieniny: Antoniny, Radosława, Dawida. Słońce wstało dziś o 06:36. Będzie oświecało nas 10 godzin i 46 minut, w zenicie znajdzie się o 11:59 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:22. Ciemna noc zapadnie o 18:39, ale gwiazd można wypatrywać od 17:58. Dziś zaczyna się nowy miesiąc, Wypłata już tuż tuż ( ͜͡ʖ ͡€)
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do ...
  • 46
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem

Eh nie anony. Auto w serwisie, 8 stów już będzie w plecy, w pracy maszyna, ale na maszynie ciągle coś do roboty. I nie wiem, czy sie odrobię. Dość powiedzieć, że
  • Odpowiedz
Co do dźwięków katedry to są cudne potwierdzam. W Elblągu mamy wielką katedrę, w której często Elbląska Orkiestra Kameralna gra koncerty akompaniamując chórowi. Niestety bilety się rozchodzą bo sama EOK gra wyśmienicie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@wynalazek_one: możemy kiedyś zrobić totowroclaw jak będą coś fajnego realizować w narodowym forum muzyki []musicie odwiedzić, to chyba jedyne miejsce we wrocławiu które warto
  • Odpowiedz
@TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @algus @Pjotsze @omi-omi: @Dziesion: @buczubuczu @Najlepszy_kolega_Damiana: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @Jurgen_Van_Beethoven: @mobutu2: @Hansim33:

Aż zawołam. Dodzwoniłam się i teleporada się udała. Otóż, teleporady tej udzielał mi nasz świadek weselny XD Świat jest bardzo mały.

W nocy na melinie na parterze trwało ćpanko w najlepsze całą noc. Ojciec w pierdlu za przemoc w rodzinie, matka
  • Odpowiedz
@slabehaslo: No i co z tego, jak to nic nie dało, znowu. Wiesz, ja już tu całe lata nie mieszkam i nawet nie wiedziałam, że taka sytuacja jest i że starszy poszedł w ślady rodziców. W ogóle nie wiem jak ci ludzie co bezpośrednio koło nich mieszkają są w stanie wytrzymać, my nawet z nimi nie sąsiadujemy bezpośrednio a całą noc nie spałam.
  • Odpowiedz
@shitty_support: policjanci potrafią gazować protesty i łazić po knajpach, tylko tyle potrafią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja swoje z patologią na ścianą przeżyłam, i niestety z tego co mi wiadomo to dalej się mnożą i przekazują swoje #!$%@? życiowe kolejnej generacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@shitty_support niby nic ale tak jak @algus mówi, zawsze jest odnotowane, może po kilku takich zgłoszeniach będą musieli to przekazać dalej ze względu na przepisy Też jak słyszę krzyki to nie mogę spać, jak inni się od tego odcinają to nie wiem, może mają silniejsza psychikę, a może słabszą wyobraźnię ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@slabehaslo ta rodzinka ma kartotekę grubszą niż encyklopedia :/

@algus dzisiaj dopiero młodego usłyszałam. Ten starszy to już sam sobie przyszłość kształtuje, ale dziwię się że z ofiary tak szybko stał się katem.

@omi-omi to miastowi. Wsiowi o 15 jadą do domu i mówia żeby dzwonić do miasta 20 km dalej jak coś się dzieje :(
  • Odpowiedz
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem

no dzien dobry ja stalem sobie obejrzalem sensacie xx wieku i wegla ja nanosil obiat zjad herbate wypil ciasto zjad i w czolgi gram i tak dalej i ja cv skladalem zyczcie dla mnie powodzenia i tak dalej bo to dla mnie wazne lubie was koledzy bardzo no
  • Odpowiedz
@nie_mowie_po_kociemu szkoła jest powiadomiona, opieka społeczna też. Jeszcze zanim się wyprowadzałam to pisaliśmy nawet pisma żeby mieć jakikolwiek ślad w razie tragedii. Żeby nie było później, że źli sąsiedzi nie reagowali. Każdy nas zbywał. A panie z opieki znają się dobrze z ich babcią i jak mają robić wizytację to zawsze babka ma cynk i sprząta melinę na ten dzień. Panie w opiece uważają, że się #!$%@? do tej rodziny o nic,
  • Odpowiedz
@shitty_support zgłoszenie jest i masz chociaż sumienie czyste.
Ludzie ludziom zgotowali ten los, babcia kocha synka czy tam córkę i zawsze wybieli chyba że sama dostanie tak że będzie już za późno. Echh te małe społeczności. Czy Polacy muszą mieć nad sobą bat?
@algus @omi-omi @slabehaslo policja teraz ma inny problem, bo prawie strzeliła w "instrybutor" Słowotwórstwo mnie nie przestanie zaskakiwać!
@Hansim33 powodzenia!
  • Odpowiedz
@nie_mowie_po_kociemu: autami XDDDDDDDDDDD
Ja mam jedno i tego jednego nie moge doprowadzić do niezawodności.
Ale teściu odebrał od mechanika, 850 pln nie moje, ale trzeba było, bo bębny w tylnej osi po prostu zdechły. Tzn - obudowa jeszcze żyła i sama tarcza miała grubość (czy tam inny wymiar) akurat na granicy, ale stwierdziłem, że jak za 5 000 km (mogę to zrobić w 3 miesiące samych dojazdów do pracy) i tak
  • Odpowiedz