Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 42
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:02:00, Poniedziałek, 01 marca 2021. Imieniny: Antoniny, Radosława, Dawida. Słońce wstało dziś o 06:36. Będzie oświecało nas 10 godzin i 46 minut, w zenicie znajdzie się o 11:59 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:22. Ciemna noc zapadnie o 18:39, ale gwiazd można wypatrywać od 17:58. Dziś zaczyna się nowy miesiąc, Wypłata już tuż tuż ( ͜͡ʖ ͡€)
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do ...
  • 46
  • Odpowiedz
Dobry wieczór,
późno ale jestem xD Niedawno wróciłam z pracki, no takie życie. Podobno pijemy kawusie na rejestracji. Można pić kawusię na rejestracji ale i tak trzeba przy tym zapierdzielać. To się nazywa odpowiedzialność ( ) Dzisiaj w ogóle dzień prywatnych wizyt, wiecie jak jest wesoło wtedy? Jedna pani zrobiła mi awanturę, że jej wizyta ma 5 minut obsuwy BO PRZECIEŻ ONA PŁACI I NIE PO TO
Wejszlo - Dobry wieczór, 
późno ale jestem xD Niedawno wróciłam z pracki, no takie ż...

źródło: comment_1614634510nuqRJGo9vEPeSSVXZIJoUT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@slabehaslo: Ojtam, taka muzyka dobra na wszystko i na każdą porę dnia i nocy :-) (Chociaż rzeczywiście - na wieczór i noc najbardziej :} )


@Pjotsze: w nocy na zapętleniu to mi wchodzi najlepiej ( ʖ̯) pozwala się skupić i w spokoju pracować
slabehaslo - > @slabehaslo: Ojtam, taka muzyka dobra na wszystko i na każdą porę dnia...
  • Odpowiedz