Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Milioner_z_Choroszczy: Nie mam pojęcia. Zawsze przed ide się umyć (mój niebieski wie, ze nie ruszy mnie dopóki tego nie zrobie, bo czuje się niekomfortowo) a one i tak się tam znajdują. Chociaż u mnie to bardziej problem związany z
-ciągniecie za włosy
- włosy jakieś wypadną i są na łóżku
- my się kręcimy itd
@PrzetunelowanyElektron: Jesteś pewien, że to były upławy, a nie zwykły śluz? Bo śluz może wyglądać różnie w zależności od dnia cyklu i zdarza się, że jest taki wyglądający trochę obrzydliwie. Trochę wątpię w to, że dziewczyna z infekcją chciała uprawiać seks - wstyd przed facetem, że się nie dba o swoje zdrowie plus szansa na obrzydzenie z jego strony xD
@PrzetunelowanyElektron ale zdajesz sobie sprawę, że kobieta nie musi mieć infekcji aby być mokra bardzo mokra a nawet wręcz lejąca jak jest mega podniecona xD a nawet gdy ma zwykle dni plodne, zdajesz sobie sprawę że śluz może mieć kolor biały przezroczysty mieć różną gęstość i tak dalej zależnie np od dnia cyklu np ? XD kuhwa ginekolodzy się znalezli, swoją drogą jedyny fakt to taki że pewnie nie zaciekawie to wygląda
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CharlieCharles: hmm... No z moich przygod mam taką radę. NIGDY nie rozszerzajcie palców w kobiecie! Bo później w trakcie stosunku przekonacie się co to znaczy "zapowietrzyć się" a cały nastrój trafi szlag xD