Wpis z mikrobloga

Przeszukuje allegro za telefonem Xiaomi Poco X3 i trafiłem na dwie dziwne aukcje. Na pierwszej jest tańszy o 300zł a na drugiej o 200 ale gratis jest MiBand. Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć skąd taka różnica i czy to nie jest scam?
Linki do allegro:
Pierwszy
Drugi
#xiaomi #allegro
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@recelo:

1. Brak faktury

2. HONG KONG MAILI TECHNOLOGY CO., LIMITED
RM B10, 13/F BLK 1 YIP FAT, FACTORY BLDG NO 77 HOI YUEN RD,, KW
999077 HONG KONG
NIP: 2910552

Shenzhen Nanzhidao International Trade Co., Ltd.
1709 E,Xihai Ming,No.1 Taoyuan
518052 Shenzhen
NIP: 91440300MA5DPUL85G

Zerknales na to?
Nie szukaj byle 50zl taniej.
@husaaarz: Serio jest tak źle? Bo po Internecie same pozytywne opinie latają i że wszystko jest z nim git. A ma mi służyć ze dwa lata więc trochę słabo jak po 3 miesiącach Ci zacina
@husaaarz: Kurde to teraz zacząłem się zastanawiać nad zakupem. Bo aktualnie mam Huawei P Smart (z 2017 xD) i chcę uciec od małej baterii i właśnie tego że nawet chrome przy przeglądaniu neta mi zacina a z tego co piszesz to znowu w to samo bym wdepnął ( ͡° ʖ̯ ͡°)
odkopię trochę wątek. Kupiłem rok temu Xiaomi z tego sklepu na Allegro ale konto już nie istnieje. Telefon nie uruchamia się i chciałbym skorzystać z gwarancji. Jest to możliwe? Mam potwierdzenie płatności i maila z Allegro itd. Na pudełku smartfona widzę że był wyprodukowany w grudniu 2020 a więc nie minęły jeszcze dwa lata. Czy serwis Xiaomi uzna gwarancję?