Wpis z mikrobloga

Czy doświadczył ktoś czegoś podobnego? Zmęczony położyłem się zdrzemnąć ok. 5 minut temu i nie usnąłem, ale jak otworzyłem oczy to poczułem się tak jakby moje ciało się obracało mimo że leżałem w miejscu, do tego bardzo dziwny dźwięk jakby turbiny czy coś takiego + jak już te „fałszywe obroty” ustały, to byłem sparaliżowany około 10 sekund. Jestem tak wystraszony, że aż przestałem być zmęczony, a serce ze strachu mi wali jak nigdy w życiu... I zapomniałem dodać, że po bokach obraz miałem czarny, tak jakby jakieś chmury czarne czy coś... #zdrowie
  • 9
@Eissseiw: a poduszka była? nie wiem czy gdzieś o tym słyszałem, czy to mój wymysł, ale może chodzi o coś z ukrwieniem.

Swoją drogą widziałem kiedyś jakiś materiał, że w wojsku kazali spać żołnierzom w plecakach, tak aby spali na boku, co miało przede wszystkim eliminować (minimalizować) chrapanie, ale (chyba) także zmniejszać występowanie paraliżu sennego, jeśli to prawda, to trochę dziwne w twoim przypadku, tak czy inaczej zwracałbym na to uwagę.