Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@tom001: To chyba dość oczywiste. Kobiet (szczególnie tych młodych) o poglądach prawicowych jest zdecydowanie mniej niż tych lewicowych, więc szansa, że trafisz na taki opis jest niższa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@tom001: widziałem kiedyś na tinderze gwiazdę korwinistycznej młodzieżówki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ona się kumpluje z gwiazdami lewackiej młodzieżówki, więc podejrzewam, że poglądy to one mają dość płynne
  • Odpowiedz
  • 30
@tom001 dobrze że wpisują bo od razu wiadomo że jakaś #!$%@? i nie trzeba się o tym na własną rękę dowiadywać, oszczędzasz czas i łatwiej o selekcję
  • Odpowiedz
@josedra52: nic złego, a nawet lepiej, zastanawia mnie tylko dlaczego tak często widzę w opisie poglądy lewicowe, czy to znaczy, że osoby o innych poglądach nie umieszczają tych informacji w ogóle?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tom001: Ja widziałem masę "mam poglądy konserwatywne", "jestem tradycjonalistką", "lewica w lewo" czy coś w stylu "w moim sercu już jest Bóg, jeśli też jesteś z prawicy to znajdzie się w nim i miejsce dla Ciebie".

Edit: odpaliłem teraz i od razu się trafiła jakaś o "wartościach tradycyjnych"
  • Odpowiedz
Pytam, bo na tinderze nie widziałem, żeby ktoś miał w opisie "prawaczka".


@tom001: a wielką szkoda. Bardzo by mi to życie ułatwiło gdyby mężczyźni się chwalili w opisie swoimi poglądami politycznymi
  • Odpowiedz