Wpis z mikrobloga

@r5678: Takim argumentem posługują się osoby których jedynym osiągnięciem w życiu jest gównix. Każdy ma swój system wartości i każdy ma plany na życie, to wiadome ale #!$%@? jak widzę często znajomych którzy prawie ze łzami w oczach tyrają bezdzietnych bo co to za życie bez bombelka mając w podświadomości, że bombel był z wpadki a tak na prawdę samemu dalej by się chciało imprezować i spędzać najlepsze lata swojego życia
@deeprest: Wydaje mi się, że to w dużej mierze zależy od rodziców i wychowania dzieci. Nie znam normalnej rodziny w której dzieci wypięłyby się na rodziców na starość. Nawet pracują zagranicą to składają się na opiekunkę która przychodzi 2-3 razy w tygodniu zrobić zakupy i coś ugotować na te 2 dni. Ja również sobie nie wyobrażam zostawić swoich rodziców samych na starość mimo, że będziemy mieszkać na dwóch końcach Polski. Brat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Marek1991: nie wiem tak samo jak z dziećmi? Może być tak, że dzieci będą mieszkać na drugim końcu świata i może będzie dobrze jak raz w roku przyjadą. Może częściej będą przyjeżdżać, ale to nic nie zmienia. Ja bym wolała być w jakimś domu starców, bo też nie chciałabym siedzieć rodzinie na głowie. Każdy dorosły ma już swoje życie i każdy na końcu jest samotny.