Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 39
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:01, Niedziela, 28 lutego 2021. Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha. Słońce wstało dziś o 06:38. Będzie oświecało nas 10 godzin i 42 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:59 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:20. Ciemna noc zapadnie o 18:37, ale gwiazd można wypatrywać od 17:56.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 40
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Myślalam, że będę pierwsza a tu psikus( ͡º ͜ʖ͡º)
Dobrej niedzieli, smacznego niedzielnego śniadania :)
Migrena minęła ale zawroty zostały. Dobre i to.
Dziś dzień odpoczynku, więc odpoczywajcie :)
  • Odpowiedz
Jak się spało? Mnie obudziły ptasie trele i pęcherz, ale może się uda jeszcze trochę pospać ( ʖ̯) Smacznego i pożywnego śniadania, gorącej i pysznej kawy czy co tam sobie Państwo winszują ( ͡º ͜ʖ͡º) Miłego dnia. Więcej uśmiechu niż bólu czegokolwiek. Hej! Na dobrą pobudkę "Szare miraże"
https://youtu.be/2gONxaO72Qo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @shitty_support: @Pjotsze @omi-omi: @Dziesion: @Najlepszy_kolega_Damiana: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @mobutu2: @Hansim33:
@algus:
Szalom. Sobota spędzona w domu, spędzona z rodziną (chociaż nie było tak hop siup XD), humor naprawiony osiągnięciami Polaków w sporcie, generalnie kilka moich ostatnich dni wyglądało tak, że w sumie zadzwonił do mnie gość z firmy z pytaniem, czy chce do niego przyjść na sprzęt robić. Się zgodziłem, przyjechałem, wygląda to sensownie, maszyny prawie nowe (poza jednym autem, które zdycha XD), nie wiem na ile się nadam do roboty na centymetry, ale to się jeszcze zobaczy w trakcie pracy. Nie wiem jeszcze o stawce ani umowie, ale przynajmniej to drugie chce przyspieszyć, bo trzeba ubezpieczyć syna.
Z innych rzeczy - znowu szlag trafił mi samochód, jechałem w środę i w trasie rozszczelnił mi się układ hamulcowy. I 60 km do domu trzeba było jechać w tempie emeryten party, hamować silnikiem, hamulcem ręcznym albo wciskać nożny hamulec do końca. Nie polecam. Auto jedzie jutro do serwisu, nie wiem ile na to zejdzie czasu i pieniędzy, ale kiedy myślisz, że wszystko gra z autem, to zawsze się pojawi jakiś check engine albo
  • Odpowiedz
@bolorollo jest superowy, wreszcie mi się poszczęściło ʕʔ
Hej wszystkim!
Powiem Wam, że odpoczynek na końcu świata super, ale tęsknię za niebieskim. Wczoraj bardzo dużo spacerowałam, od reki załapałam się na rehabilitację i teraz się obudziłam z mega zakwasami XD

Wszędzie starzy znajomi i nawet wycieczka do sklepu zajmuje godzinę, bo trzeba zamienić dwa słowa. W domu chyba trzeba będzie drzwi obrotowe zamontować, bo jedni goście od
  • Odpowiedz