Wpis z mikrobloga

@Defect: nie #!$%@?ło mnie, żeby uganiać się za dziewczynami. Niech to one uganiają się za mną i przechodzą moje shit testy odstawiając pajacerkę, a ja będę przebieral w co lepszych jak w ulęgałkach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
po #!$%@? w trakcie pracy miała szopkę robić jakby się okazał natrętem? Tak to mógł pójść fejkowy numer, dodatkowo powiedzieć, że teraz ma wyciszony telefon, bo w pracy i nara

@Slavcel: xDDDD Świetna taktyka na natręta, który zawsze może znowu przyjść do tego KFC, bo wie, że laska w nim pracuje, co dopiero mogłoby doprowadzić do inby. Dużo bardziej prawdopodobne jest, że mu po prostu dała numer, ale widzę, że incelstwo
@Defect: Normany atakują. Skoro laska była niższa to czemu się dziwić? Jestem ciekaw jak oboje wyglądali. W wielu takich sytuacjach laski dają swój numer tylko z litości aby nie zrobić wstydu mężczyźnie w miejscu publicznym a potem albo nie odbierają telefonu i blokują numer albo umawiają się na jedną kolację tylko po to żeby najeść się za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Większość mężczyzn z myśleniem twojego