Wpis z mikrobloga

Przeszczep ramy udany ʕʔ
Pierwszy raz robiłem to wszystko i popełniłem trochę błędów (np. za długie pancerze zostawiłem i założyłem owijkę jak dla obcego), ale i tak jak na pierwszą jazdę testową to jestem zadowolony. Trochę długo zeszło bo w garażu miałem za zimno :(

Wołam @uysy @Mr_Trabalski
#gravel #rower
Pobierz
źródło: comment_1614449357O5VffRnJCrlQAHm8nwPKrS.jpg
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dymel: skąd zamawiałeś? Przez aliexpress czy prosto od Flyxii?
Ja przed nowym rokiem byłem zdecydowany na Fr 801 (ta sama co Romet NYK) tylko czekałem na jakieś dobre kupony, i w międzyczasie całkowicie wycofali wszystkie oferty ()
@Zabi96: zamawiałem przez maila, rachunek opłacony przez PP. FR-802 to to samo praktycznie co FR-801 oprócz tylnego trójkąta
@kuraku: teoretycznie do 52c jest. Teraz mam Vittoria Terreno Dry 38c (41mm realnie), docelowo wrzucę jakieś 50c. Jutro postaram się zrobić fotkę.
@Zabi96: mi wyszło 1790zł z dodatkowym hakiem i sztywnymi osiami (te są fajne bo pod imbusa). Wiem że teraz sprzedają za 499$ z wysyłką bezcłową (ta się w 4 znanych mi przypadkach sprawdziła), dodatkowym hakiem, ośkami i sterami.
@dymel: 185, teoretycznie powinienem brać 56 ale rozpiętość ramion mam mniejszą niż wzrost wiec mniejsza rama powinna tez pasować.
@pine: ja też mam stosunkowo krótkie łapy, ale trochę więcej wzrostu. Nic to, jakbyś był kiedyś w okolicy to można się umówić ;) Ale IMO najwyżej krótszy mostek + sztyca bez offsetu i jakoś to będzie.
@pine: po złożeniu wszystko super. Z problemów to tylko to że tylne wyjście przewodu hamulcowego znajduje się za blisko od mocowania na tarczę i przez to przy zacisku FM od SRAM przewód trudno jest przykręcić - a zaślepki na otwór nawet nie dali. Z tego co widzę w Romet NYK i Bombtrack Hook EXT-C 2020 też jej nie dali, a dodatkowo zastosowali mniejsze (140mm zamiast 160mm tarcze). Poza tym jednym szczegółem