Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 47
31 530 + 54 = 31 584

Bardzo mocno wiało dzisiaj. Ciężko było ukręcić w pewnych momentach a dokładając do tego niewielki podjazd to już w ogóle tragedia była.

Na małą wycieczkę przygotowałem ciasteczka owsiane z bananem, gorzką czekoladą, miodem i prażonym sezamem. Bardzo syte, nie suche - idealne. Polecam każdemu je zrobić bo zajmuje to zaledwie 30 min.

Dodatkowo natknąłem się na 3 gabaryty niedaleko Kielc. Śmigła do wiatraków. Bardzo długie. Rozmawiałem chwilę z jakimś sympatycznym Panem i jak liczył to mu wyszło 52 duże kroki. Na żywo robiło wrażenie.

#rowerowyrownik #rower #szosa #wykoptribanclub

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
Baczy - 31 530 + 54 = 31 584

Bardzo mocno wiało dzisiaj. Ciężko było ukręcić w pewny...

źródło: comment_1614441541Dmxmy6FdVdmPWV4R9XfLgJ.jpg

Pobierz
  • 8
@Fritzowski: Przepis był taki:
- Dwa duże dojrzałe banany
- 300ml płatków owsianych
- 1/2 małej łyżeczki cynamonu
- 3 duże kostki gorzkiej czekolady 70% kakao
- ok 50g sezamu
- 1/3 cytryny
- 2 duże łyżki miodu

Płatki owsiane w ilości 2/3 należy zmielić na mąkę, dosypać pozostałe 1/3 płatków owsianych do wcześniej utworzonej mąki. Dodać do płatków czekoladę utratą na małych oczkach na tarce. Sezam uprażyć na brązowy kolor
@noerror: prażony słonecznik, siekane orzechy włoskie, prażone wiórka kokosowe. Dobrym dodatkiem może też być olej kokosowy tylko o smaku kokosa, nie ten bezwonny. Mnóstwo opcji.

Ciastka to z głowy robiłem nie patrząc na żaden przepis.
@NieTakMialoByc: jestem bardzo zadowolony. Ani razy mnie nie zawiodła. Prowadzenie po śladzie na szosę jest dla mnie idealnym rozwiązaniem. Bateria trzyma bardzo długo i ładowanie trwa dosłownie chwilę. Nie zamierzam zmieniać licznika.

Trochę aplikacje na androida i windowsa są upośledzone, jednak można do tego przywyknąć. Są bardzo mało intuicyjne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NieTakMialoByc: wszystko zależy od tego kto co oczekuje od sprzętu. Na moje wymagania jako typowego amatora, co po prostu lubi gdzieś czasem dalej pojechać to ten sprzęt jest zadowalający. Wiadomo że są lepsze urządzenia z mnogością lepszy funkcji, ja tego nie potrzebuje.