Wpis z mikrobloga

W ogóle ludzie to jednak debile.

Z całej afery z obajtkiem ogarniają tylko to, że przeklinał.

Co z tego, że ten człowiek to jeden wielki przekręt, który rzekomo ma być premierem(co mnie nie zdziwi, bo taki człowiek idealnie pasuje do pisu)

Jednak wszystkie jego wały itp zeszły na drugi plan, bo PRZEKLINAŁ.

Do tego pisowska szczujnia z tym zespołem touretta #!$%@?ła system całkowicie XDD

No ale oczywiście pisowcy to łyknęli jak na pisowców przystało i już wszędzie

nie śmiej się z chorego!1!


Szkoda słów na ten pisowski plebs szczerze mówiąc...

#bekazpisu
  • 17
@megawatt: Tylko do prostego ludu bardziej przemawia egzotyczna o ś m i o r n i c z k a, którą widzą w biedronce i ich na nią nie stać, a co dopiero w restauracji, a te #!$%@? burżuje tam się obżerały tym niedostępnym dla pospólstwa, a taki miliard złotych jest dla nich nie do ogarnięcia umysłem zwyczajnie. Może to komuś coś uświadomi:

To jest miliard złotych w kupkach po 100
rozmowa, że państwo jest teoretyczne i nie istnieje wśród polityków u władzy to jednak trochę nietakt co nie?


@Alt-: żeby to wiedzieć to wystarczy IQ odrobinę większe od 100 punktów i wiek powyżej 21 lat (27 lat w w przypadku studentów chowanych w domu)
Z całej afery z obajtkiem ogarniają tylko to, że przeklinał.


@ytong1918: bo reszta to tylko podejrzenia, na razie gość nie dostał żadnego wyroku to niewinny dopóki mu sie nie udowodni winy i rozmowa nie jest wystarczającym dowodem jak widać.
@jony-terrt: ja tez przesluchalem i powiem ci, ze styl, w ktorym zalatwia interesy to poziom spozywczaka osiedlowego. to bylo tak slabe, ze czulem sie momentami zazenowany nawet na poziomie wojta z pcimia. tylko potwierdzilem swoja opinie, ze tacy mianowani prezesi sa zwykle od pluga oderwani.
rząd uwaliły ośmiorniczki za 30 zł/kg oraz przekleństwa


Bo to jest Państwo plebsu. Maja w dupie że robią wałki. Ich boli, że ktoś je wg nich żarcie klasy premium. Cale życie na minimalnej i martadeli robi swoje. Pis dał poczucie dla tego plebsu, że coś znaczą.
@megawatt
@ytong1918: A jaka była narracja jak koczkodan sobie poszedł przy pierwszym lockdownie na zamkniety cmentarz?
Wszystko zeszło na drugi plan, że sra na polaków, ze maseczki, ze pozamykane a tylko darł tvpis ryja jak to opozycja sie dowala do biednego człowieka w żałobie który chce odwiedzić waszny grup.