Wpis z mikrobloga

@hayawari ja piłem takie herbaty na sen z Amazon. Można powiedzieć, że były ok. Trzeba ją wypić z odpowiednim wyprzedzeniem, inaczej obudzisz się w nocy żeby iść do łazienki, a przecież budzić się nie chcesz, racja?
Ktoś używał CBD i może powiedzieć czy działa czy przereklamowany kit?


@hayawari: ja używam, i działa.

Pracuję w systemie 4.bryg, wiec zegar biologiczny mam #!$%@?.
Wcześniej melatonina, ale branie hormonów bez konsultacji z lekarzem to średnio.
Kupiłem fiolkę od @hempmont za 70zł na promce
Przed snem biore ok. 16 kropli, gdzie jedna dawka to 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zasypiam w ciągu 20min i śpie bez wybudzania
@hayawari A ja powiem odwrotnie, mi nawodnienie pomaga spać. Jak jestem suchy to źle śpię, a jak się dobrze nawodnię to wyraźnie lepiej. Czytałem że krótkie przebudzenia w nocy, na 1-2 minuty, poprawiają jakość i ilość snu głębokiego, bo to wzmacnia fazowosc.

Z tego co pamiętam kofeina ma taki efekt, że po ok 8 godzinach jest dodatkowy spike pobudzenia, więc jak ktoś pił kofeinę późnym popołudniem to może być wybudzenie w nocy.
Przed snem biore ok. 16 kropli, gdzie jedna dawka to 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dru_Gru: czyli hormony bez konsultacji to średnio, ale czterokrotnie większa dawka cbd już giciorek? Coś możesz robić źle, wiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hayawari: moze zacznijmy od tego z jakiego powodu nie sypiasz? jesli stress to pigoly ewentualnie mozna brac ale jak po prostu walisz pare kaw za duzo,jesz przed snem czy lezysz z pyskiem w ekranie telefonu i dlatego nie mozesz zasnac to lepiej zmienic nawyki niz lykac pixy na sen.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hayawari: zona czasem lyka ziolowe tabletki co sie nazywaja kalms do snu i bierze cbd - cbd jej na migreny pomaga. Ja zazwyczaj nie mam problemow ze snem ale jak raz mialem i wzialem kalmsa to jakby mi ktos plombe wystrzelil w twarz tak odleciałem:D dostepne w asdzie i home bargains