Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Robi się ciepło...
I znów zacznie się u mnie powiększać fobia społeczna zmniejszy mi się pewność siebie poniżej zera i zacznę pewnie pić jak w tamtym roku...
A czemu? Bo mam ginekomastię i jak trzeba będzie chodzić w koszulce to się będę wstydził,pewnie gdzieś do 25°C będę chodził w bluzie potem już nigdzie nie pójdę nawet do sklepu.
Na operację nie mam kasy,do roboty nie pójdę bo wstyd z ginekomastią pracować, żyję z kasy ojca(alkoholik 2k) matki nie mam,lat mam 19.. Całą szkołę miałem z Gino problem, szczypali mnie,na wfie nie dało się przebrać, była ciągła beka,co do kobiet to jedna z klasy mi zaproponowała że przyniesienie mi biustonosz tak też zrobiła na drugi dzień i próbowała mi go z innymi wciskać, wkładać do plecaka rzucali nim we mnie itp..Musiałem wtedy wrócic do domu przed końcem lekcji.
Ogólnie każdy miał bekę,bardzo się cieszę że jest nauka zdalna bo nikt się ze mnie nie śmiej prócz ojca "mos cycki jak baba" Co za życie okrutne,nie mam żadnych znajomych nikt mi nigdy nie powiedział nic pozytywnego...
Nwm chyba magik będzie, innego wyjścia nie widzę..
Co wy myślicie?

#przegryw #patologiazewsi #polskiedomy #medycyna #zdrowie #ginekomastia #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6038ef5ca6e343000ac025ba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 9