Wpis z mikrobloga

@Kaboone1 teraz masz fragment jak mowi o kurierce z zarciem i gada o vlogu. Miales racje
Dobra #axeliocontent skoro teraz powoli znasz wartosc pieniadza to skoncz zebrac i wylacz te zbiorki

O #!$%@? xDDDDDD za zgranie VHS na DVD chce 100zl chyba za sztuke. O kurna ludzie opuszczaja DVD a ten mysli, ze biznesy beda.

za 100zl to z alliexpress sobie za 100 zl sprzet ogarna

Ojejku nie dostaniesz napiwku bo jedziesz 13km. Ojejku jaka szkoda xD O pracuj pracuj i moze zmieknie ci rura. ,,To praca dla wariatow" hmmmm

Ciekawe dla kogo pracuje Glovo, Uber Eats czy prywaciarz?

Ojj te vlogi moga tag rozruszac z tymi dramami, ze napiwku nie dostanie xD
  • 14
@23JW23: gada cos o chinskich radiach i polskich audycjach tam, to rotacja w wozeniu zarcia, to max wytrzyma pol roku bo ,,to robota dla wariatow", to jeczenie ze jezdzi swym i za paliwo placi (w to nie wierze bo powinni mu za paliwo zwrocic, ze prywatnym jezdzi) to GPS karze mu jechac przez zaspy, to musial czekac aby terenowka go wyciagala bo sie zakopal. Narzeka na meneli co chca
@Kaboone1: wiesz zyjemy w taki czasach, ze ,,pokaz mi to no palcem bo chce uwierzyc, ze snie" i dodatkowo on tamten live ukryl czyli brzmialo jak sci fi. Mnie stry nie bierz, ze sie czepialem ale ja tez czasem cos zle uslysze.

Ogolnie ta akcja dziwna, ze mamy uwierzyc, ze taki biznesmen ot tak bierze robote gdzie dla niego to ponizenie? Prawdopodobnie to lokal, gdzie smakoszy nagrywali mu robote
@Kaboone1: i tak latwa robote ma bo to jest jak misja GTA a nie musi pisma (gdzie ma punkty, ze w razie uszkodzenia danych na HDD czy czegos tam oberwie finansowo) wysylac czy moze na godzine szafe serwerowa wylaczyc bo chce ogarnac przewody po kilku instalatorach innych firm. Niech dziala pod presja to szybko zmieknie mu rura + pelne majty aby czegos nie zwalic przypadkowo (jak stoi ci typowy janusz nad