Wpis z mikrobloga

Ja wam powiem, że linkedin to jednak jest siła. Stworzyłem i udostępniłem post, że szukam pracy i znalazłem ją w ok. 7 dni roboczych. Mowa o wejściu do IT co według wielu jest przerąbane (czy się utrzymam to się jeszcze okaże ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Według linkedin mój post, który umieściłem jakiś ponad tydzień temu nabił 10500 wyświetleń. Więc jak nie macie pomysłu jak dotrzeć do rekruterów i osób z it to właśnie może tędy droga. Polecam #linkedin #praca #programowanie #mediaspolecznosciowe #rekrutacja
  • 23
@Pickle_Rick: pierwsze, serio myślałem o stażu a zaproponowali mi juniora, z jednej strony zajebiście a z drugiej to oczekuję że będą wobec mnie większe oczekiwania, a wiadomo jak to na początku może być, dlatego mam nadzieję że przejdę okres próbny
@Sefton: są nawet oferty pracy takie że najpierw idziesz do firmy na bootcamp 1-2 tygodniowy, a potem mogą Cię zatrudnić, nawet zadanie rekrutacyjne robiłem na to xD no ale nic narazie nie odesłali zresztą rozciągali tak to w czasie że ło matko. I tak tez przed aplikowaniem myślałem, że jak się przebiję przez tonę bootcampowiczów ale jednak poszło gładko, też zasługa linkedin, bo oferta którą przyjąłem została mi podesłana w komentarzu.