Wpis z mikrobloga

@bartexx96: Mam z nią problem - nie potrafie jej poważnie traktować nawet jeśliby miała racje. Po pięciu sekundach już mi się chciało śmiać mając w głowie całą jej kariere.
  • Odpowiedz
@bartexx96: czyli żadnych wyjaśnień nie będzie bo pewnie nie ma nic do powiedzenia, ale federacja się potknęła z adresem to można ich pozwać, aaaa no i pamętajcie kochaniutkie że startujemy z nową linią kosmetyków XD
  • Odpowiedz
Nie miała o co pozwać. Fatalnie. Ja na początku myślałem, że serio ją skrzywdzili to okazuje się, że wszystko to ściema. Jak Grosicki w Legii. "A co tam, powiem milion, kto mi zabrani. Halo, halo czemu już nie rozmawiamy?"
  • Odpowiedz
@bartexx96: To jest #!$%@? tak straszne, wyobraź sobie że jeszcze 10 lat temu jesteś na okładce krzyżówek, po czym robisz kanał na jutubie o pseudo "seks edukacji" bo takie makao co tam się odwalało to serio xD - po czym walczysz z jakąś inną lochą gdzieś tam, pyk i żyjesz sobie w luksusie za hajsy z wyświetleń i budowania imperium na dupie i szczuciu cycem plus seks telefon w wersji
Skatedog - @bartexx96: To jest #!$%@? tak straszne, wyobraź sobie że jeszcze 10 lat t...

źródło: comment_1614381412reeYR9t5lgDM95Vn8CZc2f.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz